Praktické informace

Kde se nachází naše budova v Mladé Boleslavi, a kde nás hledat v Praze?

Jak je to na ŠAVŠ s ubytováním a stravováním?

Zjistěte více!

Umístění školy - doprava

IMG_0389.JPG

Areál ŠAVŠ Na Karmeli je situován do historické části Mladé Boleslavi, dobře dosažitelný z autobusového nádraží, železniční zastávky Mladá Boleslav-Město, i vlastní dopravou autem. V bezprostřední blízkosti školy se nachází dva parkovací domy (parkovací dům Jaselská, parkovací dům Militká na Staroměstském náměstí) a několik parkovacích ploch (Českobratrské náměstí, Komenského náměstí).

Pobočka školy v Praze na Jižním Městě se nachází v dobré dopravní dostupnosti od metra C – Chodov nebo Opatov (zastávka autobusu Volha). Při cestě autem mohou studenti a ostatní návštěvníci školy využít pakovací plochu v ulici Dunovická (parkovací místa v ulici Chemická jsou určena pouze zaměstnancům ŠAVŠ). Více informací o pobočce v Praze najdete zde.

praha.jpg

Ubytování

Škoda Auto Vysoká škola nevlastní žádné ubytovací zařízení, ale může doporučit níže uvedené ubytování. V případě potřeby se obracejte na jednotlivé ubytovatele.

Mladá Boleslav

Žádosti o obecné informace k ubytování, podněty atd. zasílejte na e-mail ubytovani@savs.cz

UBYTOVÁNÍ NA KARMELI

• Adresa: Českobratrské náměstí 75, 29301 Mladá Boleslav
    Kontakt: p. Jindráková - mail: info@ubytovaninakarmeli.cz , tel: 777 624 499, p.Nedvěd: 602 422 411 Web: www.ubytovaninakarmeli.cz

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, přibližně 50 m od školy. Parkoviště není k dispozici. V objektu je možné domluvit večeře. Cena za lůžko 4 500 Kč/měsíc. Pro ubytování je nutné se prokázat potvrzením o studiu. Smlouva se uzavírá standardně na celý akademický rok. Po předchozí dohodě s ubytovatelem lze smlouvu uzavřít na kratší lhůtu.

UBYTOVÁNÍ V HOTELU VĚNEC

• Adresa: Staroměstské nám. 89, 293 01 Mladá Boleslav

Ubytování ve 2 lůžkových pokojích, přibližně 5 minut chůze od školy. Placené parkoviště před hotelem. Cena za lůžko 5 200 Kč/měsíc. Smlouva se uzavírá standardně na celý rok.

Závazné přihlášky k ubytování podávejte přes odkaz zde: https://forms.office.com/e/jfYEmmCg3a

UBYTOVÁNÍ - PTÁCKÁ

• Adresa: Ptácká 212/71, 293 01 Mladá Boleslav

Nově zrekonstruovaný rodinný dům, ubytování ve 2 lůžkových pokojích, na každém patře k dispozici koupelna a kuchyň. K dispozici společná zahrada, některé byty mají balkon, sklep k využití. Přibližně 500 m od školy. Cena za lůžko 8 000 Kč/měsíc. Smlouva se uzavírá standardně na celý rok.  Závazné přihlášky k ubytování podávejte přes odkaz zde: https://forms.office.com/e/wYtQe30FJh

Kontakt: Bc. Kateřina Sládková, DiS.; mail: katerina.sladkova@savs.cz; tel: +420 730 803 182

UBYTOVÁNÍ - DEBŘ

• Adresa: Josefodolská 43, 293 01 Debř, Mladá Boleslav

Nově zrekonstruovaný rodinný dům, ubytování ve 2 lůžkových pokojích, na každém patře k dispozici koupelna a kuchyň. K dispozici společná garáž, sklep, společná terasa. Přibližně 3km od školy. Zastávka autobusu hned u domu. Cena za lůžko 6 900 Kč/měsíc. Smlouva se uzavírá standardně na celý rok.

Závazné přihlášky k ubytování podávejte přes odkaz zde: https://forms.office.com/e/wYtQe30FJh

Fotogalerie - Ubytování Ptácká a Debř:

IMG_5734.HEIC
IMG_5759.HEIC

Praha

Studenti se mohou ubytovat na kolejích, které jsou poblíž areálu VŠE. Na výběr jsou levnější koleje, např. kolej Blanice (adresa Chemická 955), kde se ceny pohybují od 99 do 188 Kč za osobu a noc v závislosti na výběru pokoje. Další možností je využití o něco dražšího ubytování v ApartmanStudent (adresa Chemická 951), kde je cena za ubytování od 219 do 249 Kč/osoba/noc.

Studenti, kteří jsou již zapsáni do studia, vidí též podané inzeráty studentů, kteří hledají spolubydlícího nebo nabízí ubytování, v informačním systému školy AIS na tzv. Vývěsce.

Mladá Boleslav

Studenti vysoké školy si mohou v pracovních dnech v jídelnách Škoda Auto zakoupit jedno hlavní jídlo za cenu 25 až 100 Kč podle vybraného pokrmu. Stravování je zajišťováno společností Aramark, jejíž provozovna je také v areálu Na Karmeli.

Praha

Pro stravování mohou studenti využít menzu VŠE, která je umístěna v přízemí budovy. Každý den je na výběr ze 2 polévek a 6 hlavních jídel (ceny přibližně do 60 Kč). Studenti mají nárok na 1 dotované jídlo denně. V budově jsou také rozmístěné výdejní automaty.

Co nabízíme

Unikátní zaměření
Vynikající uplatnitelnost
Kvalitní pedagogové