manufactus GmbH

manufactus GmbH byl založen v roce 2003 a nachází se ve Starnbergu (Německo), navrhujeme a vyvíjíme inovativní KANBANová softwarová řešení pro optimalizaci výrobních a logistických procesů.

Naším cílem je dodávat elektronický Kanbanový systém (e-Kanban) podporující vnitřní výrobní procesy, optimalizující dodavatelské řetězce a umožňující našim zákazníkům neustálé zlepšování jejich Tahového Systému. Čímž pevně podporujeme principy štíhlé výroby, Kanbanu a Toyota Production Systému.

Náš vlajkový produkt IKS (Integrovaný Kanbanový Systém) zahrnující řadu softwarových modulů pro podporu manuálního Kanbanového systému a realizování elektronického Kanbanového procesu. IKS je jedním z předních celosvětových e-Kanbanových systémů, který je neustále zdokonalován požadavky zákazníků.

 

manufactus GmbH nabízí kompletní služby potřebné na podporu svých zákazníků při softwarové implementaci, jako jsou workshopy pro definování procesů a požadavků, instalace softwaru, školení, přizpůsobení a poprodejní servis umožňující nepřetržitou optimalizaci procesů našich zákazníků. Kromě toho jsme schopni pomoci společnostem realizovat „Štíhlé – Lean“ principy a Kanbanové systémy spolu s našimi partnery.

 

Naše síla je ve vysoké pružnosti k zákaznickým požadavkům, plná podpora našim zákazníkům v průběhu projektu a naše dlouholeté KANBANbanové zkušenosti.  manufactus GmbH se chce podělit o své praktické znalosti dodavatelsko-odběratelských toků s novou generací logistických odborníků a podporovat je v jejich budoucí kariéře.


www.manufactus.com

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.