Absolventi ŠKODA AUTO Vysoké školy si převzali diplomy na partnerské univerzitě v Rakousku

8/1/2018
​Dne 17. července 2018 proběhla na rakouské partnerské univerzitě University of Applied Sciences Upper Austria Steyr promoce absolventů bakalářských a magisterských oborů. Této slavností události se zúčastnili i absolventi ŠKODA AUTO Vysoké školy.

​Bc. Martin Mareš a Ing. Tomáš Vacek si své diplomy převzali v reprezentativních prostorách Redoutensäle v Linci. „Slavnostní předání diplomů zástupci školy a místní samosprávy proběhlo v příjemné a uvolněné atmosféře. Každý absolvent si převzal svůj diplom a naplno si užil svých pět minut slávy. Třešničkou celého ceremoniálu byla závěrečná recepce se sklenkou sektu. Škoda, že je to jen jednou za život“ shrnuje slavnostní promoci absolvent Tomáš Vacek.

 

ŠKODA AUTO Vysoká škola realizuje společný Double Degree program s fakultou Managementu partnerské vysoké školy University of Applied Sciences Upper Austria ve Steyru od akademického roku 2010/2011. Double degree program je určen pro studenty bakalářského studijního programu Podniková ekonomika a management obchodu a studenty navazujícího magisterského studijního programu Globální podnikání a marketing.

 

Od zahájení společného Double Degree programu s FHOOE strávilo jeden semestr na této škole v Rakousku 29 studenů, z nichž 18 již ukončilo studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole a získalo tak český i zahraniční titul.

 

Více informací o Double Degree programu naleznete zde.

 

Fotografie: Land Oberösterreich


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.