Boleslavský Majáles 2017

5/2/2017
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na pátý ročník Boleslavského majálesu, který se koná v sobotu 13. května 2017.

​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na pátý ročník žánrového studentského Boleslavského majálesu, který se koná v sobotu 13. května 2017 a zahájen bude ve 13.00 na prostranství před nákupním centrem Bondy. Odtud účastníky čeká žánrový majálesový průvod do míst konání celé události u Vzdělávacího centra na Karmeli (Na Karmeli 1457). Bohatý živý hudební program v čele s báječnými UDG doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Opomenuty nezůstanou ani nejmenší ratolesti, které z našich atrakcí nedostanete.

 

Na hudebním pódiu se vám představí speciální program populární vědy liberecké společnosti iQLANDIA, či objev soutěže Boleslavsko hledá talent jako zástupce vycházející mladé generace punk-rockerů – kapela Wotazník. Moderní pop-soul-rock s profesionálním performance představí nadějná boleslavská kapela Twilight Kid a můžete se těšit i na snůšku veselých svižných skákaček v podání už roky zaběhlé kapely Bikini. Návrat tradičního Majálesu nebude návratem jediným. Po třech letech se na scénu vrací ska-punková kapela VEvývoji! a odehraje zde jeden ze svých prvních koncertů. Celou hudební přehlídku završí jedna z nejúspěšnějších českých pop-rockových kapel UDG z Ústí nad Labem.

 

Vezměte si masku  i vy, přijďte se ve 13.00 přidat do Majálesového průvodu a užijte si nezapomenutelné odpoledne plné překvapení, her a dobré muziky. Vaší fantazii se meze nekladou. Hudební a kulturní program Na Karmeli bude zahájen ve 14.00. Vstupné zdarma.

 

Hlavními partnery letošního Majálesu jsou ŠKO-ENERGO, ŠKODA AUTO a.s., Odbory KOVO MB, Odbory KOVO KV, IQ Landia a Bondy centrum. Akce proběhne za podpory města Mladá Boleslav.

 

Program akce:

13.00 majálesový průvod masek vychází od Bondy centra

14.00 zahájení festivalu Na Karmeli

14.30 IQLandia show

15.30 Wotazník

16.40 Twilight Kid

18.00 Bikini

19.30 VeVývoji

21.00 UDG

 

Akuální události o akci naleznete na: https://www.facebook.com/events/393417477681599/ 

 

 


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.