Majáles se blíží, přijďte nasát ENERGii v různých podobách

5/2/2019
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na 7. ročník Boleslavského Majálesu, který se uskuteční v úterý 7. května 2019 od 13.30 na prostranství Vzdělávacího centra Na Karmeli (Na Karmeli 1457).
​Živý hudební program v čele s Jakubem Děkanem a Pokáčem doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích stanovišť jak               pro studenty a žáky středních škol, tak pro jejich rodiče. Na své si přijdou i ti nejmenší, pro které je připraven skákací hrad.

Tech zóně se přijďte podívat na umění žáků ze středního odborného učiliště ŠKODA AUTO, kteří přivezou vůz SUNROQ, nahlédněte do elektro budoucnosti díky dobíjecí stanici a vozu VW e-golf od ŠKOenergo, fanděte účastníkům soutěže Solar Wheel Bot Race, dotkněte se virtuální reality, nebo si prostě jen pořiďte památku na Majáles 2019 v našem fotokoutku.

Venku pro vás bude připravena také Fun zóna, kde se projedete                   na elektrokoloběžkách, nebo vyzkoušíte jízdu zručnosti s brýlemi simulujícími opilost. Vyznavače romantiky zveme na pozorování Slunce astronomickými dalekohledy.

Po milovníky her nabízíme i Game zónu, kde si můžete zasoutěžit           v tzv. Archery Tagu. Že nevíte, o co se jedná? Nevadí, vše na místě vysvětlíme, vybavíme vás vším potřebným a pak už si jen s kolegy, spolužáky či kamarády užijete trochu adrenalinu. Stačí poskládat tým           5 – 7 hráčů a přihlásit se na e-mailu michaela.markova@sundisk.cz.

 

Hlavními partnery letošního Majálesu jsou ŠKO-ENERGO, ŠKODA AUTO a.s., Odbory KOVO MB, město Mladá Boleslav a Bondy centrum.

Vstupné na celou akci je zdarma.

Program akce:

13.30 zahájení akce

14.30 DNA Brothers

15.30 Martin Šimůnek – exhibice (trojnásobný mistr světa v biketrialu)

16.00 Jakub Děkan – koncert

17.00 Martin Šimůnek – exhibice a vyhlášení výsledků soutěží

17.30 Pokáč – koncert

19.30 zakončení akce

Více informací o akci naleznete zde.

Těšíme se na vás!


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.