Novinky

​Srdečně Vás zveme na konferenci Měřící technika v automobilovém průmyslu, kterou ve dnech 24. - 25. 10. 2017 pořádá Česká metrologická společnost ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO. Pro prvnních 15 přihlášených studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy je účast zdarma.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola otevírá přijímací řízení do nového MBA programu Global Management in Automotive Industry. Program je připraven ve spolupráci nejenom se zahraničními vysokými školami, ale také s nadnárodními podniky, pod záštitou Sdružení automobilového průmyslu a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.  Jedná se o prestižní program, který bude ukotven v kontextu automobilového průmyslu. Vyučován bude od prosince 2017 v prostorách Česko-německé obchodní a průmyslové komory na Václavském náměstí.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola (ŠAVŠ) a Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK) podepsaly ve středu 20. září 2017 memorandum o spolupráci pro oblast postgraduálního vzdělávání. Memorandum podepsali rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a výkonný člen představenstva ČNOPK Bernard Bauer.
​Získejte k titulu něco navíc! Od akademického roku 2017/2018 můžete na ŠKODA AUTO Vysoké škole získat certifikát Nákupní expert, který vydáváme ve spolupráci se oddělením Nákup společnosti ŠKODA AUTO.
​Srdečně vás zveme na 18. ročník konference v rámci cyklu integrované inženýrství v řízení průmyslovýých podniků s tematickým zaměřením na téma problémy znalostního managementu podniku 21. století, která se koná 10. 10. 2017 od 13.00 do 17.00.
​Poslední z našich bakalářských oborů, obor Podniková ekonomika a řízení provozu, logistiky a kvality vám představí student Ondřej Kopčan, který aktuálně absolvuje svou povinnou praxi ve Velké Británii v Bentley Motors Ltd. Více vám poví o tom, proč si zvolil právě tento obor, a třeba i to, který předmět ho prozatím bavil nejvíce.
​Na svou povinnou praxi v 5. semestru již nastoupila Klaudie Olšáková, která u nás studuje obor Podniková ekonomika a finanční management. V rozhovoru s Klaudií, kterou jsme vyzpovídali, se dozvíte nejenom více o oboru Podniková ekonomika a finanční management, ale i o výběru její praxe a jejích zkušenostech se studiem u nás.
​Od akademického roku 2017/2018 můžete nově na ŠKODA AUTO Vysoké škole absolvovat zkoušky Cambridge English - FCE a CAE. Mimo absolvování zkoušek nabízíme také řadu přípravných kurzů.
​O prvním srpnovém víkendu patřil mostecký polygon studentům z celého světa. Konal se zde totiž další ze závodů seriálu Formule Student – tedy šampionátu vozů zkonstruovaných samotnými studenty vysokých škol nejen ze střední Evropy, ale také například z Ruska či Turecka.
​Anna pochází z Žatce a své studium u nás úspěšně absolvovala v roce 2012. Pracovní zkušenosti sbírala již při studiu a to jako praktikantka v Náborovém centru společnosti ŠKODA AUTO. Do ŠKODA AUTO následně nastoupila i po absolvování studia a to na pozici personalisty pro oblast řízení výroby vozů a interní logistiky.  V roce 2015 byla vyslána na 15ti měsíční výjezd do Číny, kde pracovala jako HR Consultant. V oblasti personalistiky ŠKODA AUTO působí i nyní.
Ve svém volném čase se ráda věnuje sportu, především lyžování a horské turistice, a četbě.

RSS