Novinky

​ŠKODA AUTO Vysoká škola zahájila spolupráci se zakladatelem webu www.ekospace.cz a tvůrcem výukových videí Davidem Šetkem. Cílem spolupráce je poskytnout studentům další distanční pomůcku pro studium ekonomie a zapojit do výuky nové trendy.
​Co můžete udělat, když v životě potřebujete uskutečnit velkou změnu, naučit se neuvěřitelně mnoho věcí, poznat novou kulturu a zároveň skvěle využít čas? Možností samozřejmě není málo a jednou z nich je program Erasmus+. Této příležitosti využil i Filip Bouša, student 2. ročníku na ŠKODA AUTO Vysoké škole.
​Mentorskou pozici v SIC LAB ŠAVŠ přijal v letošním běhu Ing. Josef Horák, Ph.D. Je členem katedry financí a účetnictví na ŠAVŠ a dlouhodobě se věnuje problematice finančního a manažerského účetnictví. Více se o něm dozvíte v jeho krátkém medailonku
​ŠKODA AUTO Vysoká škola v týdnu od 19. do 23. 3. 2018 přivítala zahraniční hosty 1. ročníku International Week. Během celého týdne probíhaly přednášky a workshopy na téma Automobilový průmysl v 21. století. Do programu se zapojilo 13 účastníků z 6 evropských zemí, akademici a studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy. Akce prohloubila mezinárodní spolupráci mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a partnerskými zahraničními univerzitami.
​Projekt Joint Enterprise University Learning má za cíl zlepšit kvalitu vysokoškolského vzdělávání na čínských a vietnamských univerzitách. Jedním z partnerů projektu se stala i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu 4 národností, kteří splnili podmínky přijímacího řízení a úspěšně absolvovali motivační pohovor. Čeká na ně bohatý studijní program složený z 16 modulů (kurzů), včetně zahraniční studijní cesty. Absolventi najdou uplatnění na pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu, včetně dodavatelů a distributorů.
Již druhý ročník akce Porsche day seznámil studenty ŠKODA AUTO Vysoké školy s možnostmi kariérního růstu v Porsche Inter Auto CZ (PIA CZ). Smlouvu o vzájemné spolupráci uzavřely ŠKODA AUTO Vysoká škola a PIA CZ v roce 2015 a od té doby se ve společnosti vystřídala již zhruba desítka praktikantů z řad studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy. I letošní ročník akce se tak nesl v duchu náboru šikovných studentů na pozice, jež společnost v letošním roce otevírá.
3/6/2018 Career day 2018
​Srdečně vás zveme na další ročník Career day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 21. března 2018 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli (Na Karmeli 1457). V letošním roce budete mít jedinečnou možnost se setkat se zástupci 20 partnerských společností naší školy a informovat se u nich o možnostech praxí, absolventských pozic a kariérního rozvoje obecně.
​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole proběhly 1. března promoce absolventů, kteří úspěšně zakončili studium státní závěrečnou zkouškou. Studium uzavřel v letošním únoru rekordní počet absolventů, celkem 142. Z toho 105 bakalářů a 37 studentů navazujícího magisterského studia. Absolventi tak mohou nově používat tituly Bc. a Ing.
​Ve dnech 27.11. – 2. 12. se skupina studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy opět vypravila do německého městečka Münster, kde sídlí jedna z partnerských univerzit ŠKODA AUTO Vysoké školy, Fachhochschule Münster, s cílem dále rozvíjet společný projekt Europa im Wandel, na kterém obě školy participují již čtrnáctým rokem.

RSS