Novinky

JUDr. Ing. Hana Skalická, Ph.D., naše interní vyučující, se kterou se můžete setkat v předmětech zaměřených na problematiku daňí a daňového a finančního práva, byla v soutěži Daňař roku zvolena Daňovou hvězdou pro mezinárodní daně 2016 a rovněž byla zařazena do Daňové kanceláře snů 2016!
​V úterý 14. února navštívila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová společnost ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi. Část jednání se odehrálo v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli. Ministryni se představila i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​Na posledním zasedání České asociace MBA škol (CAMBAS), které proběhlo 24. ledna 2017, schválilo jeho plénum významné změny týkající se ŠKODA AUTO Vysoké školy. Novými členy předsednictva byli jmenováni rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a výkonný ředitel BIBS Martin Novák.
​Kateřina měla v letním semestru 2015/2016, stejně jako někteří její další kolegové ze ŠKODA AUTO Vysoké školy, to štěstí, že mohla strávit semestr na pracovní stáži u výrobce luxusních britských automobilů, v Bentley Motors Ltd. Svůj pobyt si nakonec z jednoho semestru prodloužila na dva a ze své roční stáže se bude vracet každým dnem. Jak na svou stáž vzpomíná, si můžete přečíst v jejím reportu…
​Hejtmanka Středočeského kraje a předsedkyně představenstva Středočeského inovačního centra (SIC), Jaroslava Pokorná Jermanová a rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy (ŠAVŠ), Pavel Mertlík 17. ledna 2017 podepsali smlouvu o spolupráci. Cílem strategického partnerství je pomáhat studentům vysokých škol a začínajícím podnikatelům zvýšit jejich šance na úspěch a rozvíjet tak oblast nových firem, tzv. start-upů na území Středočeského kraje.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola Vás srdečně zve na již sedmý ročník Research Open day, který proběhne ve dnech 18. - 19. 1. 2017.
​Ať jste studentem ŠKODA AUTO Vysoké školy, střední školy nebo již pracující - objevte své schopnosti a talent na našich speciálních workshopech!
ŠKODA AUTO Vysoká škola se letos poprvé připojuje k Evropskému týdnu odborných dovedností. Jednotlivé workshopy jsou určeny jak pro studenty, tak pro zaměstnance národních i mezinárodních firem. Každý je specifický, každý vám pomůže objevit talent, o kterém možná ještě ani netušíte.
Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určena   inovační laboratoř, která začíná již v únoru 2017! Nastartujte s námi i vás start-up!
I v letošním roce ŠKODA AUTO Vysoká škola připravila kurz na téma Účetní závěrka 2016 a její novinky od roku 2017. Kurz se věnuje problematice účetní závěrky sestavené podle aktuálně platných pravidel v roce 2016. Součástí kurzu budou zároveň informace o novinkách v předpisech od ledna 2017 (v závislosti na jejich schvalování).
​ŠKODA AUTO Vysoká škola Vás srdečně zve na svůj reprezentační ples, který se koná v pátek 25. listopadu 2016 od 19.30 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli.

RSS