Novinky

​Zapište si datum pondělí 10. 4 a přijďte se podívat do atria ŠKODA AUTO Vysoké školy na den s projektem Formula Student!
​Večer na čínské téma zaujal své místo v kalendáři našich akcí v úterý 14. února a dal nám možnost nahlédnout do čínské kultury a sdílet zážitky s těmi, kteří do Číny vycestovali za studiem nebo prací.
​Cambridgeské zkoušky - zkoušky, které vám změní život. Nechte si změnit život i vy - ŠKODA AUTO Vysoká škola nově nabízí možnost získat certifikáty během studia! Chcete se dozvědět více? Pak si nenechte ujít Cambridge day, který se koná 3. dubna 2017 od 9.00 do 14.30 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli.
​V rámci SIC LAB ŠAVŠ, inovační laboratoře, která pomáhá začínajícím podnikatelům, vizionářům a inovátorům rozjet nebo vylepšit své vlastní podnikání, má na starost projekty hned dva. Jedná se o našeho kvestora Ing. Jana Duška, jehož iniciativa přivedla koncept SIC LAB na ŠKODA AUTO Vysokou školu. Blíže se s ním můžete seznámit v jeho krátkém medailonku.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na akci Večer na téma: Jak se dělá business v Číně, která se koná v úterý 14. března.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na 3. ročník Career day, který se koná ve středu 22. března od 9.30 do 14.00 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli. V rámci letošního ročníku budete mít možnost setkat se se zástupci 18 českých společností, kteří vás budou informovat o jejich aktuálních nabídkách praktikantských a absolventských pozic.

 

 

​Zkušenost s Double Degree programem získal během studia i náš student Jan Hradil, který se vydal na semestrální studijní pobyt do rakouského městečka Steyr. Jak sám dodává, sedl mu i systém blokové výuky, kdy se jednomu tématu intenzivně věnovali třeba celý týden. Charismatičtí lidé z oboru, kteří zpravidla vedli výuku, ještě zpestřili a okořenili zážitek z výuky. Jaké další zkušenosti Jan během Double Degree studia získal, se můžete dočíst v jeho krátkém reportu.
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozice: Specialista HR, Specialista pro programy EU a Vav a Docent nebo odborný asistent s Ph.D. se specializací na marketing, zvláště na marketingovou komunikaci, rovněž v mezinárodním kontextu.
JUDr. Ing. Hana Skalická, Ph.D., naše interní vyučující, se kterou se můžete setkat v předmětech zaměřených na problematiku daňí a daňového a finančního práva, byla v soutěži Daňař roku zvolena Daňovou hvězdou pro mezinárodní daně 2016 a rovněž byla zařazena do Daňové kanceláře snů 2016!
​V úterý 14. února navštívila ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová společnost ŠKODA AUTO v Mladé Boleslavi. Část jednání se odehrálo v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli. Ministryni se představila i ŠKODA AUTO Vysoká škola.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.