Novinky

​Po dvouleté odmlce se v Mladé Boleslavi v režii ŠKODA AUTO Vysoké školy a hudebního portálu DWD.cz uskutečnil 5.ročník žánrové tradiční majové slavnosti, tentokráte orientovaný do science fiction a robotiky.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na pátý ročník Boleslavského majálesu, který se koná v sobotu 13. května 2017.
​Mentorskou pozici v prvním běhu SIC LAB ŠAVŠ přijala i Mgr. Ivana Kolářová z Komerční banky, ve které aktuálně zastává funkci ředitelky oblastní pobočky. Své dlouholeté zkušenosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a řízení a vedení lidí tak může nyní předávat i letošním účastníkům inovační laboratoře. Více o Mgr. Kolářové se dozvíte v jejím krátkém medailonku.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola úspěšně prošla akreditačním procesem Evropské logistické asociace a získala akreditaci pro bakalářský obor Podniková ekonomika a řízení povozu, logistiky a kvality a navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu. Akreditace studentům pomůže získat mezinárodní logistický certifikát cEJLog.
​Více o projektu Formula student a o spolupráci mezi ČVUT a ŠKODA AUTO Vysokou školou se dozvíte v krátkém rozhovoru s Lukášem Pacoňem, kapitánem týmu CTU Cartech, a se studenty ŠKODA AUTO Vysoké školy, kteří mají na starost disciplínu Business plán.
​Uchazečům o studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole je opět, již druhým rokem, připraven pomoci náš Buddy systém.
​Po absolvování praxe na oddělení Mezinárodního prodeje ŠKODA AUTO a studijním pobytu na Dresden University of Applied Sciences se naše studentka Veronika Nosková vydala v minulém akademickém roce na zahraniční praktikantský pobyt do ŠKODA AUTO Deutschland. Jak sama říká, pobyt pro ní byl doposud největší zkušeností jejího kariérního života. Jak její praxe probíhala a jak se v Německu adaptovala se můžete dočíst v jejím reportu, který pro nás sepsala.
Tým mentorů prvního běhu naší inovační laboratoře SIC LAB ŠAVŠ posílil i Bc. Jan Gregor, MBA, MSc. ze ŠKODA AUTO. Více se s ním můžete seznámit v jeho krátkém medailonku. 
​Chytré telefony a aplikace již naplno pronikly do našich vozů a mostem mezi nimi se stávají chytrá řešení konektivity. Pronikněte do tajů interaktivní elektr(on)iky vozu! ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na Infotainment day 2017, který se koná v pondělí 24. dubna 2017 od 11.00 do 15.00! Čekají na vás přednášky na téma: Jak drží auto krok s trendy mobilních aplikací a kam míří aplikace pro automotive? a ŠKODA KODIAQ – Nakročení do světa IoT.  Po skončení přednášek se můžete zúčastnit prezentace infotainment systémů na demonstrátorech a vozu ŠKODA Kodiaq. Celým dnem vás provedou odborníci z oddělení EEC Connected Car a Infotainment.
​Po dvou letech ticha chystají pořadatelé Boleslavského Majálesu malou revoluci. Ano, přijde opravdový humbuk, jak se na správné studentské májové slavnosti sluší a patří. Škoda Auto Vysoká škola v Mladé Boleslavi se v letošním roce poprvé jako vzdělávací institut ve spolupráci s DWD.cz ujme organizace tradiční májové slavnosti oblíbené zejména mezi studenty vysokých škol a věřte, že to bude stát za to!

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.