Novinky

​20. 2. 2019 proběhla přímo v prostorách kreativního centra InnoCube na ŠKODA AUTO Vysoké škole první Exit Game, připravená ve spolupráci s firmou ESCAPEZONE.
​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se budou opět pořádat Cambridgeské zkoušky, díky kterým mohou zájemci získat certifikát o úrovni znalosti anglického jazyka B2 (FCE) A C1 (CAE).
​Studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy a jejich kolegové z OTH Regensburg se v uplynulých dvou týdnech společně zúčastnili výuky nového předmětu ITR. V rámci tohoto kurzu se naši studenti podívali na tři dny do Německa. Jedná se o inovace nejen ve výuce, ale i v představení nejmodernější technologií v mezinárodních dodavatelských řetězcích v automobilovém průmyslu. 
​ŠKODA AUTO Vysoká škola je znovu pořadatelem letošního T-Mobile olympijského běhu, který se bude konat 19. 6. 2019.
​18 studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy se v termínu 21. – 25. 1 zúčastnilo fyzicky i psychicky náročného kurzu TRP (Týmové řešení problémů v nestandartních podmínkách) v Harrachově.
​Projekt Joint Enterprise University Learning (JEUL) pokračuje i v roce 2019. První setkání proběhlo v lednu na Banking university Ho Chi Minh City ve Vietnamu. Za ŠKODA AUTO Vysokou školu se tentokrát zúčastnil rektor Pavel Mertlík, Petr Šulc a Jan Lachman. Kromě samotného dvoudenního zasedání měli naši zástupci na programu dva semináře, které na zasedání navázaly.  
​V úterý 15. ledna 2019 proběhla v kreativním prostředí InnoCube na ŠKODA AUTO Vysoké škole zábavná soutěž PubQuiz, která měla, mimo jiné, soutěžící naučit zábavnou formou něčemu novému.
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a člen představenstva za oblast Nákupu Dieter Seemann podepsali ve středu 30. ledna Memorandum o spolupráci v rámci vydávání certifikátu Nákupní specialista. Stávající nabídka nákupních certifikátů pro magisterské studium se tak rozšíří i na studenty bakalářského stupně.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vyhlásila k oslavám 100. výročí založení republiky soutěž Treasure Hunt, která odstartovala symbolicky 28. října 2018. Do soutěže se přihlásilo 80 týmů, které soutěžily o zlatou a stříbrnou minci. Oba poklady mají od 15. ledna své majitele.
​Ve dnech 19. - 22. 11. 2018 se na University of Economics Ho Chi Minh City (UEH) konal workshop zaměřený na téma případových studií ve výuce. Zástupce zde měla i ŠKODA AUTO Vysoká škola.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.