Novinky

​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a člen představenstva za oblast Nákupu Dieter Seemann podepsali ve středu 30. ledna Memorandum o spolupráci v rámci vydávání certifikátu Nákupní specialista. Stávající nabídka nákupních certifikátů pro magisterské studium se tak rozšíří i na studenty bakalářského stupně.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vyhlásila k oslavám 100. výročí založení republiky soutěž Treasure Hunt, která odstartovala symbolicky 28. října 2018. Do soutěže se přihlásilo 80 týmů, které soutěžily o zlatou a stříbrnou minci. Oba poklady mají od 15. ledna své majitele.
​Ve dnech 19. - 22. 11. 2018 se na University of Economics Ho Chi Minh City (UEH) konal workshop zaměřený na téma případových studií ve výuce. Zástupce zde měla i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
Ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha! Přijďte se dozvědět více o našich studijních specializacích, výjezdech do zahraničí, uplatnění po skončení studia nebo novém program STUDY&WORK, díky kterému můžete studovat třeba i s příjemnou finanční odměnou. Pro všechny je připravena také soutěž o tablet a sleva na školné.
​Máš hlavu plnou nápadů? Poděl se o ně v rámci soutěže, kterou vyhlásila ŠKODA AUTO a. s. a třeba právě ty se vydáš v roce 2019 na zajímavou zahraniční cestu!
A je to tady! Už po třetí pro vás připravujeme jedinečnou možnost, jak proměnit sny ve skutečnost díky Inovační laboratoři v kreativním prostoru InnoCube ŠKODA AUTO a. s. Začínáme v únoru 2019. Máš nápad? Máš odvahu? Nastartuj s námi i tvůj start-up!

 

"BUĎ MÁŠ VÝMLUVY, NEBO VÝSLEDKY!"

​Prorektor pro vědu, výzkum a rozvoj studijních oborů  ŠKODA AUTO Vysoké školy Stanislav Šaroch byl 18. prosince jmenován profesorem. Jmenovací dekret převzal spolu s dalšími 60 nově jmenovanými profesory z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy. Nejvyšší vědecko-pedagogické hodnosti byly uděleny ve Velké aule pražského Karolina.
​Naši studenti navštívili v týdnu od 26. 11. do 1. 12. 2018 Münster v rámci projektu Europa im Wandel. Co všechno bylo na programu si můžete přečíst v reportu, který sepsala Eliška Puldová.
​Ve dnech 3. - 5. 12. 2018 proběhl v prostorách wellness hotelu Step 8. ročník logistické konference Carpathian Logistic Congress 2018 (CLC). Hlavním organizátorem se v letošním roce nově stala ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​V úterý 4. prosince 2018 přivítala ŠKODA AUTO Vysoká škola vedoucího logistiky značky ŠKODA Ing. Jiřího Cee, který se se studenty specializace Logistika a management kvality podělil o své zkušenosti z oblasti green logistiky. Akce byla zorganizována v rámci předmětu Green logistika, který se na ŠKODA AUTO Vysoké škole vyučuje od roku 2015.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.