Novinky

Ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha! Přijďte se dozvědět více o našich studijních specializacích, výjezdech do zahraničí, uplatnění po skončení studia nebo novém program STUDY&WORK, díky kterému můžete studovat třeba i s příjemnou finanční odměnou. Pro všechny je připravena také soutěž o tablet a sleva na školné.
​Máš hlavu plnou nápadů? Poděl se o ně v rámci soutěže, kterou vyhlásila ŠKODA AUTO a. s. a třeba právě ty se vydáš v roce 2019 na zajímavou zahraniční cestu!
A je to tady! Už po třetí pro vás připravujeme jedinečnou možnost, jak proměnit sny ve skutečnost díky Inovační laboratoři v kreativním prostoru InnoCube ŠKODA AUTO a. s. Začínáme v únoru 2019. Máš nápad? Máš odvahu? Nastartuj s námi i tvůj start-up!

 

"BUĎ MÁŠ VÝMLUVY, NEBO VÝSLEDKY!"

​Prorektor pro vědu, výzkum a rozvoj studijních oborů  ŠKODA AUTO Vysoké školy Stanislav Šaroch byl 18. prosince jmenován profesorem. Jmenovací dekret převzal spolu s dalšími 60 nově jmenovanými profesory z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy. Nejvyšší vědecko-pedagogické hodnosti byly uděleny ve Velké aule pražského Karolina.
​Naši studenti navštívili v týdnu od 26. 11. do 1. 12. 2018 Münster v rámci projektu Europa im Wandel. Co všechno bylo na programu si můžete přečíst v reportu, který sepsala Eliška Puldová.
​Ve dnech 3. - 5. 12. 2018 proběhl v prostorách wellness hotelu Step 8. ročník logistické konference Carpathian Logistic Congress 2018 (CLC). Hlavním organizátorem se v letošním roce nově stala ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​V úterý 4. prosince 2018 přivítala ŠKODA AUTO Vysoká škola vedoucího logistiky značky ŠKODA Ing. Jiřího Cee, který se se studenty specializace Logistika a management kvality podělil o své zkušenosti z oblasti green logistiky. Akce byla zorganizována v rámci předmětu Green logistika, který se na ŠKODA AUTO Vysoké škole vyučuje od roku 2015.
​Ve dnech 7. a 8. listopadu 2018 proběhlo v pražském Slovanském domě první fórum mezinárodního vysokoškolského vzdělávání Czeducon, které bylo pořádáno pod záštitou Domu zahraniční spolupráce.
​Ve dnech 28. – 29. listopadu proběhl v prostorách InnoCube ve Vzdělávacím centru Na Karmeli Hackathon na téma „MAKING SPARE PARTS WAREHOUSE SMARTER." Jednalo se o první Hackathon, jehož součástí bylo také 11 studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy. A hned měli úspěch!
​Ve dnech 26. – 28. listopadu 2018 se v Bruselu konala evropská konference s názvem „EU Trade Policy – What it is, why it matters?", jejímž hlavním cílem bylo přiblížit převážně mladým lidem problematiku mezinárodního obchodu a také výzev a možných hrozeb, kterým v dnešním turbulentním prostředí čelí či v nejbližší budoucnosti čelit bude.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.