Novinky

Projekt společnosti DYNAMIC FUTURE uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.
​Dne 17. července 2018 proběhla na rakouské partnerské univerzitě University of Applied Sciences Upper Austria Steyr promoce absolventů bakalářských a magisterských oborů. Této slavností události se zúčastnili i absolventi ŠKODA AUTO Vysoké školy.
​Na konci června se studenti MBA programu Global Management in Automotive Industry zúčastnili mezinárodní studijní cesty po německých a rakouských firmách a inovačních centrech.
Mladá Boleslav/Tel Aviv, 19. červenec 2018 – Předseda představenstva ŠKODA AUTO Bernhard Maier, rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a děkan mezinárodně renomované školy Coller Business School profesor Moshe Zviran podepsali ve čtvrtek v Tel Avivu Memorandum o porozumění. Na přední izraelské obchodní škole, která je součástí Univerzity v Tel Avivu, je v současné době zapsáno 2 500 studentů.​​
​Minulý týden začala v pořadí již desátá závodní sezona týmu CTU CarTech, který závodí v projektu Formula Student. Mezi členy týmu jsou již tradičně i studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy.
​V rámci mezinárodního 3-letého projektu JEUL (Joint Enterprise University Learning) navštívili zástupci ŠKODA AUTO Vysoké školy v období 4. – 6. 6. 2018 Univerzitu Vilnius.
​Ve dnech 8. - 11. června 2018 se v Kansas City (USA) konala výroční konference Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP), na které měla své zástupce i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​Pro závodníky byly i v letošním roce připraveny tři různé závody – dětský závod rozdělený na mladší a starší běžce, závod na 1, 2 kilometru a hlavní závod v délce 5, 5 kilometru. K účasti se přihlásilo 334 závodníků, z toho 267 v rámci hlavního závodu. Ti se 20. června 2018 rozběhli I přes horké počasí na trasu, která vedle přes rozpálené ulice, schody, kopce, ale i příjemné stinné cesty v parku Štěpánka. Lokálním organizátorem se již po třetí stala ŠKODA AUTO Vysoká škola za podpory města Mladá Boleslav.
​11. – 14. června  2018 proběhla návštěva  a pracovní workshop kolegů z Nanjing University of Aeronautics and Astronautics v rámci projektu Joint Enterprise University Learning programu Erasmus+.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.