Novinky

​Projekt Joint Enterprise University Learning má za cíl zlepšit kvalitu vysokoškolského vzdělávání na čínských a vietnamských univerzitách. Jedním z partnerů projektu se stala i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu 4 národností, kteří splnili podmínky přijímacího řízení a úspěšně absolvovali motivační pohovor. Čeká na ně bohatý studijní program složený z 16 modulů (kurzů), včetně zahraniční studijní cesty. Absolventi najdou uplatnění na pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu, včetně dodavatelů a distributorů.
Již druhý ročník akce Porsche day seznámil studenty ŠKODA AUTO Vysoké školy s možnostmi kariérního růstu v Porsche Inter Auto CZ (PIA CZ). Smlouvu o vzájemné spolupráci uzavřely ŠKODA AUTO Vysoká škola a PIA CZ v roce 2015 a od té doby se ve společnosti vystřídala již zhruba desítka praktikantů z řad studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy. I letošní ročník akce se tak nesl v duchu náboru šikovných studentů na pozice, jež společnost v letošním roce otevírá.
3/6/2018 Career day 2018
​Srdečně vás zveme na další ročník Career day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 21. března 2018 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli (Na Karmeli 1457). V letošním roce budete mít jedinečnou možnost se setkat se zástupci 20 partnerských společností naší školy a informovat se u nich o možnostech praxí, absolventských pozic a kariérního rozvoje obecně.
​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole proběhly 1. března promoce absolventů, kteří úspěšně zakončili studium státní závěrečnou zkouškou. Studium uzavřel v letošním únoru rekordní počet absolventů, celkem 142. Z toho 105 bakalářů a 37 studentů navazujícího magisterského studia. Absolventi tak mohou nově používat tituly Bc. a Ing.
​Ve dnech 27.11. – 2. 12. se skupina studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy opět vypravila do německého městečka Münster, kde sídlí jedna z partnerských univerzit ŠKODA AUTO Vysoké školy, Fachhochschule Münster, s cílem dále rozvíjet společný projekt Europa im Wandel, na kterém obě školy participují již čtrnáctým rokem.
​Chcete se dozvědět více o možnostech zaměstnání v Porsche Inter Auto CZ? Zajímá vás, jak lze v rámci této firmy úspěšně nastartovat svou kariéru? Chcete si na vlastní oči prohlédnout nejžhavější novinky ze světa Porsche - vozy Porsche 911 a Porsche Panamera? Pak si nenechte ujít jedinečnou možnost setkat se se zástupci Porsche Inter Auto CZ v rámci našeho Porsche day.
​Pro svou povinnou praxi si naše studentka Kamila Krunčíková vybrala oblíbenou destinaci v Anglii - společnost Bentley Motors Ltd. O tom, jak její praxe probíhala i o tom, jak trávila volný čas, se dočtete v následujícím článku.
Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určena   inovační laboratoř, která začíná již v únoru 2018! Nastartujte s námi i vás start-up!
​V pátek 8. prosince 2017 proběhl na půdě Lichtenštejnského paláce v Praze kulatý stůl Národního konventu o Evropské unii na téma „Přínosy a rizika globalizace pro obchod a investice“. Roli odborného garanta kulatého stolu zajišťovala katedra ekonomie a práva ŠKODA AUTO Vysoké školy (ŠAVŠ). Akci moderoval Stanislav Šaroch, člen katedry ekonomie a práva ŠAVŠ, samotný podkladový dokument pak prezentoval Václav Šmejkal z téže katedry.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.