Novinky

​ŠKODA AUTO Vysoká škola ve spolupráci se ŠKODA AUTO a Volkswagen Financial Services připravila pro své studenty program STUDY&DRIVE, díky kterému získají operativní leasing za stejně výhodných podmínek jako zaměstnanci společnosti ŠKODA AUTO. Ušetří tak až desítky tisíc korun ročně.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola připravuje své studenty nejen na zaměstnaneckou dráhu v průmyslových podnicích, SIC LAB ŠAVŠ umožňuje studentům připravit se na vlastní podnikání. 10 týdnů přednášek profesionálního lektora, samostudia i konzultací se zkušenými mentory prověřilo psychickou i fyzickou odolnost účastníků, ale hlavně odpovědělo na otázku, zda jejich podnikatelský model je či není životaschopný. Účastníci vyhodnotili kurz jako náročný, ale přínosný pro další rozvoj.
Dne 26. - 29. března 2018 se partneři projektu JEUL shromáždili na Nanjingské univerzitě letectví a astronautiky (NUAA), kde se zúčastnili praktického workshopu projektu.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola zahájila spolupráci se zakladatelem webu www.ekospace.cz a tvůrcem výukových videí Davidem Šetkem. Cílem spolupráce je poskytnout studentům další distanční pomůcku pro studium ekonomie a zapojit do výuky nové trendy.
​Co můžete udělat, když v životě potřebujete uskutečnit velkou změnu, naučit se neuvěřitelně mnoho věcí, poznat novou kulturu a zároveň skvěle využít čas? Možností samozřejmě není málo a jednou z nich je program Erasmus+. Této příležitosti využil i Filip Bouša, student 2. ročníku na ŠKODA AUTO Vysoké škole.
​Mentorskou pozici v SIC LAB ŠAVŠ přijal v letošním běhu Ing. Josef Horák, Ph.D. Je členem katedry financí a účetnictví na ŠAVŠ a dlouhodobě se věnuje problematice finančního a manažerského účetnictví. Více se o něm dozvíte v jeho krátkém medailonku
​ŠKODA AUTO Vysoká škola v týdnu od 19. do 23. 3. 2018 přivítala zahraniční hosty 1. ročníku International Week. Během celého týdne probíhaly přednášky a workshopy na téma Automobilový průmysl v 21. století. Do programu se zapojilo 13 účastníků z 6 evropských zemí, akademici a studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy. Akce prohloubila mezinárodní spolupráci mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a partnerskými zahraničními univerzitami.
​Projekt Joint Enterprise University Learning má za cíl zlepšit kvalitu vysokoškolského vzdělávání na čínských a vietnamských univerzitách. Jedním z partnerů projektu se stala i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​Programu se účastní 13 profesionálů automobilového průmyslu 4 národností, kteří splnili podmínky přijímacího řízení a úspěšně absolvovali motivační pohovor. Čeká na ně bohatý studijní program složený z 16 modulů (kurzů), včetně zahraniční studijní cesty. Absolventi najdou uplatnění na pozicích ve středním a vyšším managementu firem v sektoru automobilového průmyslu, včetně dodavatelů a distributorů.
Již druhý ročník akce Porsche day seznámil studenty ŠKODA AUTO Vysoké školy s možnostmi kariérního růstu v Porsche Inter Auto CZ (PIA CZ). Smlouvu o vzájemné spolupráci uzavřely ŠKODA AUTO Vysoká škola a PIA CZ v roce 2015 a od té doby se ve společnosti vystřídala již zhruba desítka praktikantů z řad studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy. I letošní ročník akce se tak nesl v duchu náboru šikovných studentů na pozice, jež společnost v letošním roce otevírá.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.