Novinky

​Srdečně vás zveme na již osmý ročník Research Open Day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 17. ledna.
​O zkušenosti ze studia na naší německé partnerské univerzitě HTW Dresden se s vámi podělí náš student Ondřej Šíp. O tom proč si ke studium vybral právě Drážďany a jak se mu v Německu studovalo se dočtete v jeho vyprávění.
​Srdečně vás zveme na prezentaci na téma ŠKODA UK Success vedenou Manuelem Toledem, sales manažerem ŠKODA AUTO pro Velkou Británii, která proběhne ve středu 22. listopadu 2017.
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Právník.
​Ve dnech 31. 10. - 3. 11. 2017 se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Brno! Přijďte se dozvědět více o našich studijních oborech, výjezdech do zahraničí či uplatnění po skončení studia. Budete mít také jedinečnou šanci zahrát si s námi o tablet nebo získat slevu na školné ve výši 1000,- Kč.
​Za studiem do zahraničí s námi ročně vyjíždí desítky studentů. Mezi ně se v letošním roce zařadili i naši studenti Denisa Římalová, Dominika Hrbková a Tomáš Vacek. Ti se s Vámi budou pravidelně během jejich pobytu dělit o své dojmy ze studia na naší partnerské univerzitě University of Applied Sciences Upper Austria Steyr, kam se všichni vydali na Double Degree program.
​Ve dnech 11. a 12. října 2017 se znovu po roce studentům ŠKODA AUTO Vysoké školy představili zástupci britské značky luxusních vozů Bentley a nově s nimi do mladoboleslavského Vzdělávacího centra Na Karmeli zavítal i zaměstnanec německého výrobce sportovních automobilů Porsche.
​Srdečně Vás zveme na konferenci Měřící technika v automobilovém průmyslu, kterou ve dnech 24. - 25. 10. 2017 pořádá Česká metrologická společnost ve spolupráci se společností ŠKODA AUTO. Pro prvnních 15 přihlášených studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy je účast zdarma.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola otevírá přijímací řízení do nového MBA programu Global Management in Automotive Industry. Program je připraven ve spolupráci nejenom se zahraničními vysokými školami, ale také s nadnárodními podniky, pod záštitou Sdružení automobilového průmyslu a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.  Jedná se o prestižní program, který bude ukotven v kontextu automobilového průmyslu. Vyučován bude od prosince 2017 v prostorách Česko-německé obchodní a průmyslové komory na Václavském náměstí.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola (ŠAVŠ) a Česko-německá obchodní a průmyslová komora (ČNOPK) podepsaly ve středu 20. září 2017 memorandum o spolupráci pro oblast postgraduálního vzdělávání. Memorandum podepsali rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy Pavel Mertlík a výkonný člen představenstva ČNOPK Bernard Bauer.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.