Novinky

3/6/2018 Career day 2018
​Srdečně vás zveme na další ročník Career day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 21. března 2018 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli (Na Karmeli 1457). V letošním roce budete mít jedinečnou možnost se setkat se zástupci 20 partnerských společností naší školy a informovat se u nich o možnostech praxí, absolventských pozic a kariérního rozvoje obecně.
​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole proběhly 1. března promoce absolventů, kteří úspěšně zakončili studium státní závěrečnou zkouškou. Studium uzavřel v letošním únoru rekordní počet absolventů, celkem 142. Z toho 105 bakalářů a 37 studentů navazujícího magisterského studia. Absolventi tak mohou nově používat tituly Bc. a Ing.
​Ve dnech 27.11. – 2. 12. se skupina studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy opět vypravila do německého městečka Münster, kde sídlí jedna z partnerských univerzit ŠKODA AUTO Vysoké školy, Fachhochschule Münster, s cílem dále rozvíjet společný projekt Europa im Wandel, na kterém obě školy participují již čtrnáctým rokem.
​Chcete se dozvědět více o možnostech zaměstnání v Porsche Inter Auto CZ? Zajímá vás, jak lze v rámci této firmy úspěšně nastartovat svou kariéru? Chcete si na vlastní oči prohlédnout nejžhavější novinky ze světa Porsche - vozy Porsche 911 a Porsche Panamera? Pak si nenechte ujít jedinečnou možnost setkat se se zástupci Porsche Inter Auto CZ v rámci našeho Porsche day.
​Pro svou povinnou praxi si naše studentka Kamila Krunčíková vybrala oblíbenou destinaci v Anglii - společnost Bentley Motors Ltd. O tom, jak její praxe probíhala i o tom, jak trávila volný čas, se dočtete v následujícím článku.
Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určena   inovační laboratoř, která začíná již v únoru 2018! Nastartujte s námi i vás start-up!
​V pátek 8. prosince 2017 proběhl na půdě Lichtenštejnského paláce v Praze kulatý stůl Národního konventu o Evropské unii na téma „Přínosy a rizika globalizace pro obchod a investice“. Roli odborného garanta kulatého stolu zajišťovala katedra ekonomie a práva ŠKODA AUTO Vysoké školy (ŠAVŠ). Akci moderoval Stanislav Šaroch, člen katedry ekonomie a práva ŠAVŠ, samotný podkladový dokument pak prezentoval Václav Šmejkal z téže katedry.
​Srdečně vás zveme na již osmý ročník Research Open Day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 17. ledna.
​O zkušenosti ze studia na naší německé partnerské univerzitě HTW Dresden se s vámi podělí náš student Ondřej Šíp. O tom proč si ke studium vybral právě Drážďany a jak se mu v Německu studovalo se dočtete v jeho vyprávění.
​Srdečně vás zveme na prezentaci na téma ŠKODA UK Success vedenou Manuelem Toledem, sales manažerem ŠKODA AUTO pro Velkou Británii, která proběhne ve středu 22. listopadu 2017.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.