Novinky

​Získejte k titulu něco navíc! Od akademického roku 2017/2018 můžete na ŠKODA AUTO Vysoké škole získat certifikát Nákupní expert, který vydáváme ve spolupráci se oddělením Nákup společnosti ŠKODA AUTO.
​Srdečně vás zveme na 18. ročník konference v rámci cyklu integrované inženýrství v řízení průmyslovýých podniků s tematickým zaměřením na téma problémy znalostního managementu podniku 21. století, která se koná 10. 10. 2017 od 13.00 do 17.00.
​Poslední z našich bakalářských oborů, obor Podniková ekonomika a řízení provozu, logistiky a kvality vám představí student Ondřej Kopčan, který aktuálně absolvuje svou povinnou praxi ve Velké Británii v Bentley Motors Ltd. Více vám poví o tom, proč si zvolil právě tento obor, a třeba i to, který předmět ho prozatím bavil nejvíce.
​Na svou povinnou praxi v 5. semestru již nastoupila Klaudie Olšáková, která u nás studuje obor Podniková ekonomika a finanční management. V rozhovoru s Klaudií, kterou jsme vyzpovídali, se dozvíte nejenom více o oboru Podniková ekonomika a finanční management, ale i o výběru její praxe a jejích zkušenostech se studiem u nás.
​Od akademického roku 2017/2018 můžete nově na ŠKODA AUTO Vysoké škole absolvovat zkoušky Cambridge English - FCE a CAE. Mimo absolvování zkoušek nabízíme také řadu přípravných kurzů.
​O prvním srpnovém víkendu patřil mostecký polygon studentům z celého světa. Konal se zde totiž další ze závodů seriálu Formule Student – tedy šampionátu vozů zkonstruovaných samotnými studenty vysokých škol nejen ze střední Evropy, ale také například z Ruska či Turecka.
​Anna pochází z Žatce a své studium u nás úspěšně absolvovala v roce 2012. Pracovní zkušenosti sbírala již při studiu a to jako praktikantka v Náborovém centru společnosti ŠKODA AUTO. Do ŠKODA AUTO následně nastoupila i po absolvování studia a to na pozici personalisty pro oblast řízení výroby vozů a interní logistiky.  V roce 2015 byla vyslána na 15ti měsíční výjezd do Číny, kde pracovala jako HR Consultant. V oblasti personalistiky ŠKODA AUTO působí i nyní.
Ve svém volném čase se ráda věnuje sportu, především lyžování a horské turistice, a četbě.
​První ročník oboru Podniková ekonomika a řízení lidských zdrojů má za sebou náš student Filip Bouša. O tom, proč si pro studium vybral právě tento obor a kde je aktuálně na své nepovinné praxi, se dočtete v následujícím rozhovoru.
​Do posledního ročníku oboru Podniková ekonomika a management obchodu nastupuje v září náš student David Vrabec.  O tom, proč si pro své studium zvolil právě obor Podniková ekonomika a management obchodu, o jeho povinné praxi i o předmětech, které ho v rámci studia doposud zaujaly nejvíce, se dočtete v následujícím rozhovoru.
I letošním prvákům bychom velmi rádi zpříjemnili nástup na naši školu krátkým adaptačním pobytem, po kterém se u nás budou hned od začátku semestru určitě cítit jako doma!

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.