Nominaci na Teaching Excellence Award získal Ing. David Holman, Ph.D. z Katedry logistiky, kvality a automobilové techniky

11/5/2018
​Stejně jako v předchozích letech vydala asociace Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP) výzvu na nominace Teaching Excellence Award. Za ŠKODA AUTO Vysokou školu byl nominován Ing. David Holman, Ph.D.

Asociace ACBSP vyzvala již tradičně své členy k nominaci zástupců z řad akademických pracovníků do soutěže Teaching Excellence Award. Každá členská organizace může nominovat pouze jednoho zástupce, který postupuje do dalšího kola soutěže. Komise ACBSP následně ze zástupců 11 regionů vybere vítěze, který je vyhlášen na výroční konferenci ACBSP.

Za ŠKODA AUTO Vysokou školu bylo nominováno katedrami několik zástupců. „Rozhodnutí, koho vyslat do regionálního kola bylo složité, protože všichni nominanti jsou opravdu kvalitními pedagogy a odborníky ve svých oblastech," popisuje výběr rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc. Vedení školy nakonec do dalšího kola vysílá Ing. Davida Holmana, Ph.D., který působí jako odborný asistent,  zástupce vedoucího Katedry logistiky, kvality a automobilové techniky a garant/lektor úspěšných výukových modulů a komerčních kurzů na ŠKODA AUTO Vysoké škole. Mimo jiné přednáší také na zahraničních univerzitách, např. v Německu, Finsku a Ruské federaci, je členem mezinárodních projektových týmů, má i bohaté praktické zkušenosti z předchozího působení ve strategickém oddělení Plánování logistiky značky ve ŠKODA AUTO, a.s.

 

Gratulujeme a držíme palce v mezinárodní konkurenci.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.