Nový MBA program na ŠKODA AUTO Vysoké škole

9/22/2017
​ŠKODA AUTO Vysoká škola otevírá přijímací řízení do nového MBA programu Global Management in Automotive Industry. Program je připraven ve spolupráci nejenom se zahraničními vysokými školami, ale také s nadnárodními podniky, pod záštitou Sdružení automobilového průmyslu a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.  Jedná se o prestižní program, který bude ukotven v kontextu automobilového průmyslu. Vyučován bude od prosince 2017 v prostorách Česko-německé obchodní a průmyslové komory na Václavském náměstí.

​MBA program Global Management in Automotive Industry ŠKODA AUTO Vysoké školy je programem celoživotního vzdělávání zaměřeným na potřeby a perspektivy kariérně zaměřených profesionálů automobilového průmyslu. Cílem programu je rozvoj znalostí a dovedností budoucích mezinárodně působících vedoucích pracovníků automobilového průmyslu. Program nabízí významný kariérní stimul studujícím s globálním zaměřením, otevřeným přístupem ke světu a vysokým stupněm zvídavosti. Mimo výuky vedené špičkovými českými i zahraničními lektory, je jeho součástí také zahraniční studijní cesta po podnicích sloužící k širšímu poznání odvětví a také víkendový outdoorový trénink, díky kterému budou moci studenti rozvinout vlastní potenciál a poznání.


„MBA zaměřené na oblast automobilového průmyslu je naprostou novinkou v nabídce MBA programů v České republice. Jedná se o specificky zaměřené studium, které nejenomže rozvíjí odborné i osobní schopnosti a dovednosti studentů, ale také jim umožňuje vytvářet networking se zástupci dalších, na oblast automobilového průmyslu orientovaných, společností,“ komentuje nový program rektor Pavel Mertlík.


„Program bude vyučován kompletně v anglickém jazyce týmem světově uznávaných kapacit. Jsme velice potěšeni, že se studenti budou moci setkávat s takovými kapacitami, jako jsou Prof. Günther Singer ze švýcarské HSO Executive Business School nebo Dr. Ameeta Jaiswal-Dale z americké University of St. Thomas. Mezinárodní rozměr bude ještě vice podpořen intenzivní studijní zahraniční cestou, jež bude nedílnou součástí programu,” dodává Pavel Štrach, programový ředitel MBA programu.


Uchazeči se mohou do studia hlásit od 20. září 2017. Program Global Management in Automotive Industry bude na ŠKODA AUTO Vysoké školy vyučován od prosince 2017.
Výuka bude probíhat v centru Prahy ve víkendových blocích se začátkem nejdříve v pátečních odpoledních hodinách. Program je akreditován mezinárodní akreditační společností ACBSP a také českou asociací CAMBAS.


Více informací na: http://www.savs.cz/studijni-obory/mba/


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.