O případových studiích ve výuce se diskutovalo na University of Economics Ho Chi Minh City

1/18/2019
​Ve dnech 19. - 22. 11. 2018 se na University of Economics Ho Chi Minh City (UEH) konal workshop zaměřený na téma případových studií ve výuce. Zástupce zde měla i ŠKODA AUTO Vysoká škola.

​Lenka Stejskalová, Pavel Štrach a David Holman reprezentovali ŠAVŠ na workshopu na partnerské univerzitě ve Vietnamu, který měl za cíl ukázat význam případových studií ve výuce. Hlavní roli měli zástupci University of Kent (UK), kteří přednesli několik prakticky orientovaných přednášek na téma přípravy případových studií a jejich použití ve výuce.

 

Zástupci ŠAVŠ moderovali jeden pracovní den a představili naše zkušenosti s tvorbou a využíváním case studies na naší škole. Své zkušenosti prezentovali také zástupci asijských universit, konkrétně NUAA, UEH a BUH. Workshopu se zúčastnili rovněž hosté ze Švýcarska, Malajsie a Filipín.

 

Dalším přínosem návštěvy bylo hlubší navázání spolupráce s vybranými partnery (NUAA, UEH a UK) a některými hosty workshopu.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.