Odborníci na logistiku se sešli začátkem prosince na 8. ročníku logistické konference

12/13/2018
​Ve dnech 3. - 5. 12. 2018 proběhl v prostorách wellness hotelu Step 8. ročník logistické konference Carpathian Logistic Congress 2018 (CLC). Hlavním organizátorem se v letošním roce nově stala ŠKODA AUTO Vysoká škola.
​CLC konference 2018 ​CLC konference 2018 ​CLC konference 2018 ​CLC konference 2018 ​CLC konference 2018
​Ústředním tématem tohoto ročníku byla Logistika a řízení dodavatelských řetězců v digitální době. Pro více než 200 účastníků z 11 zemí světa byl připraven bohatý program v podobě přednášek odborníků z univerzit, výzkumných institucí a praxe. Jako zvaní řečníci vystoupili Christian Schwede (Fraunhofer IML, Německo), Jorma Imppola (Seinajoki University of Applied Sciences, Finsko), Petra Sojková (ŠKODA AUTO a.s., Česká republika) a Alex Matatula (Connekt, Nizozemsko).

 

Organizátoři připravili také doprovodný program v podobě exkurze do ŠKODA AUTO a.s., kde byla hostům představena špičková logistická řešení oceněná řadou národních a mezinárodních cen. „Kongres tak naplnil svou misi," říká hlavní garant kongresu prof. Ing. Radim Lenort, Ph.D., „tj. výměnu nejnovějších znalostí a zkušeností v logistice a řízení dodavatelského řetězce a budování dlouhodobé spolupráce mezi univerzitami, výzkumnými institucemi a praxí."

 

Děkujeme organizátorům z Katedry logistiky, kvality a automobilové techniky ŠKODA AUTO Vysoké školy i všem hostům a těšíme se na setkání v roce 2019, kdy přebírá pomyslnou pořadatelskou štafetu AGH University of Science and Technology (Polsko).

 

Kompletní fotodokumentaci najdete zde: https://www.logisticon.cz/en/about-the-congress-history-proceedings-gallery/?gallery=2018


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.