Career day 2018

3/6/2018
​Srdečně vás zveme na další ročník Career day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 21. března 2018 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli (Na Karmeli 1457). V letošním roce budete mít jedinečnou možnost se setkat se zástupci 20 partnerských společností naší školy a informovat se u nich o možnostech praxí, absolventských pozic a kariérního rozvoje obecně.

​Veletrh probíhá od 9.00 do 15.00 přímo v atriu Vzdělávacího centra Na Karmeli. Partnery můžete navštívit přímo na jejich stáncích nebo se zúčastnit jejich krátkých prezentací v přednáškovém sále.

Kdy? 21. března od 9.00 do 15.00, kariérní workshopy od 15.00 do 17.00

Kde? ŠKODA AUTO Vysoká škola (Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav)

 

S kým se potkáte? Career day se účastní následující společnosti: ANTOLÍN LIBÁŇ, AUTOSAP, BENET, Continental, CPS Group, Česká spořitelna, E4t, EDAG, EY, Faurecia, Hönigsberg&Düvel, KAMAX, Kautex, Komerční banka, Magna, MAHLE Behr, Recticel, Sécheron, ŠKODA AUTO, ZF TRW

 

program jednotlivých prezentací naleznete ZDE.

 

Zúčastnit se můžete následujících kariérních workshopů:

15.00 - 17.00 EY - Testy na nečisto

Cesta do EY není dlouhá. Musíme si však u každého kandidáta ověřit, jak rozumí číslům a umí pracovat s informacemi. Důležitá je pro nás také týmovost a motivace. Zajímají nás prostě schopnosti, které jsou pro práci v EY potřeba. Chceš si zkusit numerický test, case study zaměřenou na Automotive a pohovor s kolegy z týmu Advisory? Přijď na náš workshop.

 

15.00 - 17.00 Hönigsberg&Düvel - Pohovor na nečisto - jak zaujmout na první dobrou.

15.00 - 15.20 Pohovor na nečisto – jaké jsou nejčastější chyby při pohovoru a na co byste si měli dát pozor? Ukázka best practices na ukázkovém pohovoru. - kapacita 25 osob (jen v jedné učebně)
15.20 – dále       Přijďte si vyzkoušet pohovor na nečisto. Získejte zpětnou vazbu na Vaši sebeprezentaci při pohovoru a rady od ostříleného personalisty! Je nutné se přihlásit na konkrétní čas a společně s přihláškou zaslat i své aktuální CV nebo ho přinést s sebou. (souběžně po 20 minutách ve 2 učebnách) OBSAZENO

 

Na workshopy se můžete přihlašovat na e-mailu ext.daniel.svoboda@savs.cz.

 


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.