Představujeme mentory SIC LAB ŠAVŠ 2019 - Ing. Roman Šiser

3/21/2019
Mentorskou pozici v SIC LAB ŠAVŠ přijal i Ing. Roman Šiser ze společnosti ŠKODA AUTO a. s., kde zastává funkci manager inovací a celopodnikové digitalizace. O jeho bohatých zkušenostech na poli marketingu a inovací, které teď předává účastníkům letošního SIC LAB ŠAVŠ, se dozvíte v jeho medailonku.

Ing. Roman Šiser působil v marketingu u firem Johnson&Johnson, CCS a The Coca-Cola Company, kde řídil marketingové a inovační projekty v rámci EU. Je vyškolený a zkušený innovation ignitor black-belt. Má i zkušenosti z prostředí startupů, kde pomáhal s nastavením marketingu aplikace Liftago, ale taky ze státní správy, kde v Technologické agentuře vedl pilot platformy inovačního think tanku. S kolegy založil obecně prospěšnou společnost Česká inovace, která pomáhá rozvíjet inovační tradici ČR a propojuje české inovátory. 

Ve ŠKODA AUTO pracuje jako Inovační manažer zodpovědný za podporu inovací v oblasti prodeje a marketingu.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.