Prorektor ŠKODA AUTO Vysoké školy byl jmenován profesorem

1/2/2019
​Prorektor pro vědu, výzkum a rozvoj studijních oborů  ŠKODA AUTO Vysoké školy Stanislav Šaroch byl 18. prosince jmenován profesorem. Jmenovací dekret převzal spolu s dalšími 60 nově jmenovanými profesory z rukou ministra školství, mládeže a tělovýchovy Roberta Plagy. Nejvyšší vědecko-pedagogické hodnosti byly uděleny ve Velké aule pražského Karolina.

​Stanislav Šaroch byl jmenován profesorem pro obor Mezinárodní ekonomické vztahy na návrh Vědecké rady Vysoké školy ekonomické v Praze. Jmenovací dekrety nabyly účinnosti dne 5. prosince 2018, kdy je podepsal prezident republiky. Předány byly ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Robertem Plagou, který ocenil usilovnou práci nově jmenovaných profesorů. „Za vaším dnešním úspěchem se skrývá nesmírné dlouholeté nasazení, trpělivost a cílevědomá každodenní práce, která není vždy dostatečně oceněna. Prošli jste náročnou procedurou až na tento vrchol vědecko-pedagogické vzdělávací pyramidy. Věřím ale, že se tímto vaše produktivní práce nezavršuje, ba právě naopak. Pevně věřím, že dnešní ceremoniál bude impulsem k další práci a motivací k  rozvíjení Vašich vědních a uměleckých oborů, z nichž budeme moci čerpat my všichni," uvedl ministr.  

 

Kompletní seznam nově jmenovaných profesorů je k dispozici na stránkách MŠMT.

 

Vedení ŠKODA AUTO Vysoké školy blahopřeje prof. Ing. Stanislavu Šarochovi, Ph.D. k úspěšnému završení profesorského jmenovacího řízení.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.