SIC LAB ŠAVŠ na ŠKODA AUTO Vysoké škole 2018

1/17/2018
Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určena   inovační laboratoř, která začíná již v únoru 2018! Nastartujte s námi i vás start-up!
SIC LAB je poradensko-vzdělávací workshop, díky kterému si můžete ověřit, že právě váš nápad má šanci na úspěch.

Je určen všem začínajícím podnikatelům, vizionářům a inovátorům, kteří buď chtějí rozjet vlastní podnikání nebo ve své již existující firmě inovovat, ale neví jak na to.

SIC LAB na ŠKODA AUTO Vysoké škole je organizován ve spolupráci se Středočeským inovačním centrem.

Za deset týdnů se naučíte: proměnit nápad v konkrétní podnikatelský záměr, efektivněji přemýšlet o svých zákaznících a nabídkách, řešit problémy a hledat nový úhel pohledu a ověřovat svůj model u zákazníků

Kdo vás povede? Špičkoví mentoři ze světa businessu vám poradí, jak navrhnout a v reálném světě ověřit fungující podnikatelský model a jak najít cestu k prvním potenciálním investorům.

Úspěch nezačíná založením firmy, příchodem prvního zaměstnance nebo novým logem, ale touhou něco změnit.

KDY? od 20. 2. do 24. 4. 2018

KDE? ŠKODA AUTO Vysoká škola, Na Karmeli 1457, Mladá Boleslav

REGISTRACE: do 30. ledna 2018, e-přihláška dostupná zde: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=WuD8oDxrOkyeQKvdBpAeTd0p7U7Nl8BCv0uFGnoGbNlUNFhCTlBLQlg3OFE5TU9EU1RFT1RGV0NUVS4u

Registrační poplatek je 500,- Kč. 

Program: bude upřesněno.

SIC LAB na ŠKODA AUTO Vysoké škole je organizována ve spolupráci se Středočeským inovačním centrem (https://www.s-ic.cz/).

KONZULTACE K SIC LAB NA ŠAVŠ: Pro nerozhodné nebo ty, kteří by se rádi o svém projektu před registrací ještě rádi poradili, jsme připravili speciální konzultace u našeho kvestora Ing. Jana Duška. Potřebujete ještě doladit svůj podnikatelský záměr nebo máte nápadů více a nevíte, se kterým se přihlásit? Pak právě pro vás jsou konzultace určeny! Probíhají každé lednové úterý a čtvrtek od 9 do 10 hodin a přihlásit se na ně můžete u Mgr. Lucie Pekárnové na e-mailu lucie.pekarnova@savs.cz.

Co by Vás mohlo před přihlášením zajímat?

Proč bych se měl/a zúčastnit?

Kde jinde máte příležitost si ověřit, jestli má váš nápad šanci na úspěch? V SIC LAB to zjistíte již za 10 týdnů. Na konci kurzu budete moci představit svůj podnikatelský záměr potenciálním investorům, kteří mohou váš byznys podpořit.

Co mi SIC LAB poskytne?

Poskytneme vám špičkové odborníky a šanci najít ten správný směr k vytouženému cíli. To ostatní už bude na vás.

Kolik času budu na práci v SIC LAB potřebovat?

Měli byste počítat s cca 20 hodinami týdně. Každý týden je potřeba si rezervovat přibližně 4 hodiny na osobní účast.

Co mohu od mentora očekávat?

Od mentora můžete očekávat zpětnou vazbu, která je jedním z nejdůležitějších prvků SIC LAB, proto probíhá průběžně při týdenních prezentacích.

Pravidla účasti v SIC LAB naleznete zde.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.