ŠKODA AUTO Vysoká škola na veletrhu Gaudeamus v Praze

1/16/2019
Ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha! Přijďte se dozvědět více o našich studijních specializacích, výjezdech do zahraničí, uplatnění po skončení studia nebo novém program STUDY&WORK, díky kterému můžete studovat třeba i s příjemnou finanční odměnou. Pro všechny je připravena také soutěž o tablet a sleva na školné.

​Na našem stánku č. 54 na výstavišti v Praze - Letňanech (hala č. 4) se potkáte se studenty i pedagogy. Všichni jsou připraveni poskytnout informace o nabídce našich studijních specializací a podělit se o své pocity a dojmy ze školy. Zeptejte se také na pestrou nabídku motivačních a stipendijních programů.

 

Navíc všichni, kteří zavítají na náš stánek a vyplní soutěžní kartičku, budou zařazeni do losování o tablet a získají jednorázovou slevu na školné ve výši 1 000 Kč.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.