Studenti MBA programu absolvovali návštěvu německých a rakouských podniků

7/26/2018
​Na konci června se studenti MBA programu Global Management in Automotive Industry zúčastnili mezinárodní studijní cesty po německých a rakouských firmách a inovačních centrech.

​Dvanáct účastníků MBA programu absolvovalo studijní cestu v týdnu od 25. do 29. června. Navštívili úspěšné globální podniky a inovační centra. V rámci studijní cesty nahlédli studující pod pokličku rakouských a německých firem.

 

V první části týdne byla na programu návštěva Softwareparku v Hagenbergu - společnosti zabývající se nejnovějšími vědeckými poznatky v oblasti automotive computing. Následovalo představení rakouské společnosti ENGEL včetně detailní prohlídky centrály a výrobního závodu pro malé a střední stroje ve Schwertbergu a závodu v St. Valentinu zaměřeného na výrobu velkých strojů. Součástí nabitého programu bylo také představení rakouského výrobce offroadových motocyklů společnosti KTM a výrobce přípojných vozidel Kassböhrer. V druhé části týdne na studenty čekala návštěva jednoho z největších výrobců užitkových vozidel, společnosti MAN, a společnosti AIRBUS, firmy držící světové prvenství ve výrobě helikoptér.

 

MBA program Global Management in Automotive Industry je program celoživotního vzdělávání, jehož cílem je rozvoj znalostí a dovedností budoucích mezinárodně působících vedoucích pracovníků v automobilovém průmyslu. Další běh studijního programu MBA bude zahájen v březnu 2019 a přihlášky je možné zasílat již nyní. Více informací o programu naleznete zde.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.