Studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy jsou vidět i v mezinárodní konkurenci

11/12/2018
​Tým pěti zástupců ze ŠKODA AUTO Vysoké školy pod vedením doc. Ing. Pavla Štracha, Ph.D., Ph.D. soupeří v soutěži CESIM Global Business Challenge, která se koná pod záštitou Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP).

Na studenty čeká v rámci mezinárodní soutěže 18 týmů z České republiky, Velké Británie, Makedonie, Nigérie, Mongolska, Spojených arabských emirátů, Spojených států amerických a dalších zemí. V simulaci tržního prostředí studenti rozhodují o logistice, výrobě, financích, marketingu a výzkumu a vývoji velkého nadnárodního podniku. Každý z týmu si tak najde svou oblast podle specializace studia a vyzkouší si aplikaci teoretických poznatků do praxe. „Studenti si zatím vedou v mezinárodní konkurenci velmi dobře, po prvním kole dokonce vedli," říká vedoucí týmu doc. Štrach.

Vítězové budou vyhlášení na konferenci Accreditation Council for Business Schools and Programs v Paříži 17. listopadu 2018. Celému týmu přejeme mnoho úspěchů a sil do dalších kol soutěže!


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.