Studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy se Green logistiku učí od nejlepších odborníků z praxe

12/11/2018
​V úterý 4. prosince 2018 přivítala ŠKODA AUTO Vysoká škola vedoucího logistiky značky ŠKODA Ing. Jiřího Cee, který se se studenty specializace Logistika a management kvality podělil o své zkušenosti z oblasti green logistiky. Akce byla zorganizována v rámci předmětu Green logistika, který se na ŠKODA AUTO Vysoké škole vyučuje od roku 2015.

Přednáška se konala pod záštitou Katedry logistiky, kvality a automobilové techniky. „Jsme opravdu rádi, že se nám daří do výuky dostávat odborníky z praxe a zároveň zkušené top manažery, jako je Ing. Cee. Pro studenty je pohled takových lidí velmi důležitý," vysvětluje význam setkání Ing. David Staš, Ph.D. ze ŠKODA AUTO Vysoké školy. A v tomto případě se jedná o jednoho z nejlepších odborníků na oblast logistiky. Ing. Cee je totiž spjatý se značkou ŠKODA AUTO více než 40 let a od roku 2000 je vedoucím logistiky značky ŠKODA.

 

V rámci přednášky byly diskutovány globální klimatické hrozby včetně prezentace toho, jak se některá místa naší planety mění, dále význam a důležitost logistiky pro udržitelnost a také to, jak ŠKODA AUTO a. s. řeší otázku zelené logistiky. „Ve ŠKODA AUTO si uvědomujeme vliv průmyslu na životní prostředí, a proto bereme otázku zelené logistiky velice vážně," uvedl Ing. Cee a na dotazy studentů, jak by mohli přispět právě oni k udržitelnosti, nebo dalšímu rozvoji green logistiky dodal, že „každý může přispět sám za sebe, v rámci běžného života stačí opravdu málo," a vyzval všechny účastníky k aktivnímu zamyšlení nad tím, jak green logistice ještě trochu pomoci. Do roka mohou všichni posluchači přednášky zasílat své návrhy a 3 nejlepší budou odměněny zajímavou studijní cestou :-)

 

Děkujeme Ing. Cee za čas, který studentům ŠKODA AUTO Vysoké školy věnoval a těšíme se na další inspirativní setkání v inovačních prostorách InnoCube, kde se celé setkání odehrálo!


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.