Unikátní MBA program Global Management in Automotive Industry má nové studenty

4/5/2019
​13 studentů prvního běhu MBA programu ŠKODA AUTO Vysoké školy Global Management in Automotive Industry zakončilo výukovou část vzdělávání, a tak byl v pátek 29. března čas přivítat studenty nové.

​29. března 2019 byl zahájen 2. ročník MBA programu Global Management in Automotive Industry. Studenty přivítal ředitel programu doc. Ing. Pavel Štrach, Ph.D., Ph.D. a prorektorka Mgr. Lenka Stejskalová, MBA. „Ze své osobní zkušenosti můžu říct, že MBA program je cenný především z pohledu získání nových a do budoucna přínosných kontaktů. Přidanou hodnotou na ŠKODA AUTO Vysoké škole je účast zahraničních lektorů, které v jiných MBA programech v České republice nenajdete a také výjezd do podniků v zahraničí," popsala studentům svůj pohled prorektorka.

Do druhého běhu unikátního MBA programu se zapojilo 10 studujících manažerů tří národností. Čeká je 16 studijních modulů v anglickém jazyce, zahraniční studijní cesta po podnicích a víkendový outdoor trénink se zaměřením na rozvoj vlastního potenciálu.

13 studentů prvního běhu programu splnilo nároky jednotlivých výukových modulů a chystá se k přípravě závěrečné práce. Oporou jim budou zkušení konzultanti z řad lektorů ŠKODA AUTO Vysoké školy.

Přejeme všem studujícím MBA programu mnoho elánu do náročného studia a inspirace do dalšího kariérního postupu.

 

 

MBA studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole je profesním programem celoživotního vzdělávání specificky zaměřeným na potřeby a perspektivy kariérně zaměřených profesionálů automobilového průmyslu. Program trvá 18-24 měsíců a je akreditován českou asociací MBA vzdělávání CAMBAS a americkou akreditační agenturou ACBSP. Program byl vyvinut ve spolupráci s globálními hráči automobilového průmyslu, AutoSAP a Česko-německou obchodní a průmyslovou komorou. Více o programu se dozvíte na www.savs.cz/studijni-obory/mba/


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.