Výroční konference Accreditation Council for Business Schools and Programs za účasti zástupců ŠKODA AUTO Vysoké školy

6/27/2018
​Ve dnech 8. - 11. června 2018 se v Kansas City (USA) konala výroční konference Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP), na které měla své zástupce i ŠKODA AUTO Vysoká škola.

​Lenka Stejskalová, prorektorka pro zahraniční vztahy a Pavel Štrach, vedoucí katedry marketingu a managementu a ředitel MBA programu navštívili ve dnech 8.-11. června 2018 výroční konferenci Accreditation Council for Business Schools and Programs (ACBSP).

 

ŠKODA AUTO Vysoká škola je od roku 2011 členem a od roku 2014 plně akreditovanou vysokou školou podle standardů ACBSP, od roku 2017 je akreditován i studijní program MBA. Lenka Stejskalová je šampiónkou akreditace, Pavel Štrach je co-šampiónem a členem Bylaws Committee ACBSP. V letošním roce oslavuje ACBSP třicáté výročí svého založení, a proto se konference konala v sídle ACBSP v Kansas City (USA). ACBSP sdružuje více než 1.100 podnikohospodářsky zaměřených vysokých škol a fakult na všech kontinentech.

 

„Na podzim letošního roku podává naše škola pravidelnou hodnotící zprávu o zvyšování kvality vzdělávání, která podléhá projednání v Radě komisařů ACBSP. Seminář věnovaný zpracovávání pravidelných hodnotících zpráv proto považuji za velmi přínosný,“ říká Lenka Stejskalová. Značka kvality ACBSP je pro ŠKODA AUTO Vysokou školu nejen potvrzením vysoké mezinárodně srovnatelné úrovně vzdělávání, ale i závazkem pro další zlepšování ve vzdělávací i vědecko-výzkumné činnosti.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.