Výsledky výzkumného týmu ze ŠKODA AUTO Vysoké školy vzbudily zájem na logistické konferenci

11/16/2018
​V říjnu se uskutečnil 15. ročník logistického fóra LOG-IN, které je jedinou akcí v ČR zaměřenou 100% na případové studie, inovace, efektivní řešení a nové projekty v oblasti logistiky. Svého zástupce zde měla i ŠKODA AUTO Vysoká škola. Ing. David Holman, Ph.D. představil inovativní způsob řízení logistických systémů, Celostní systémové myšlení.
Výzkum řešící inovativní řízení logistických systémů  byl na ŠKODA AUTO Vysoké škole realizován v rámci 3-letého interního výzkumného projektu. Výzkumný tým tvořili studenti, zaměstnanci Katedry logistiky, kvality a automobilové techniky a partner z praxe – společnost Manufactus. Výsledky výzkumu prezentoval Ing. David Holman, Ph.D. právě na konferenci LOG-IN. „Inovativní Celostní systémové myšlení umožňuje v rámci zkoumaného logistického systému dosažení stejného výsledku s polovinou zdrojů," vysvětluje Holman, který se ve druhé části prezentace věnoval případové studii z oblasti automotive a představil webovou e-Kanbanovou aplikaci, využívající Celostního systémového přístupu v řízení. „Kanban, resp. jeho elektronická forma v 21. století, je koncept, který vychází z principů  štíhlé výroby a logistiky," přibližuje využití webové aplikace David Holman, který zaznamenal zájem o její využití společnostmi z oblasti automobilového průmyslu.

 

Gratulujeme k úspěchu a těšíme se na další inovace !


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.