Vznik unikátní aplikace pro plánování podpoří odborníci ze ŠKODA AUTO Vysoké školy

8/22/2018
Projekt společnosti DYNAMIC FUTURE uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.
Katedra logistiky a automobilové techniky ŠKODA AUTO Vysoké školy se zapojí do vývoje aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Projekt je realizován ve spolupráci se společností DYNAMIC FUTURE s.r.o., která uspěla ve výběrovém řízení a získala na realizaci dotaci ve výši téměř 3 576 000 Kč.

27. července 2018 vyhodnotila výběrová komise Ministerstva průmyslu a obchodu návrhy projektů v rámci Výzvy IV., programu Aplikace v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt společnosti  DYNAMIC FUTURE s názvem „Vývoj nového SW od společnosti DYNAMIC FUTURE s.r.o.; Prediktivní plánovací aplikace 4.0.“ uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.

Projekt je zaměřen na vývoj univerzální a snadno nastavitelné, globálně uplatnitelné aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Aplikace ve své podstatě změní princip technologie z dynamického na prediktivní plánování, a to vše v reálném čase.  Tuto technologii nenabízí žádný z globálních hráčů informačních systémů. Výsledkem spolupráce mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a DYNAMIC FUTURE s.r.o. bude funkční aplikace (alfa) a následná komercionalizace a uvedení na trh.

​ŠKODA AUTO Vysoká škola vyhlásila k oslavám 100. výročí založení republiky soutěž Treasure Hunt, která odstartovala symbolicky 28. října 2018. Do soutěže se přihlásilo 80 týmů, které soutěžily o zlatou a stříbrnou minci. Oba poklady mají od 15. ledna své majitele.
​Ve dnech 19. - 22. 11. 2018 se na University of Economics Ho Chi Minh City (UEH) konal workshop zaměřený na téma případových studií ve výuce. Zástupce zde měla i ŠKODA AUTO Vysoká škola.
Ve dnech 22. 1. - 24. 1. 2019 se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha! Přijďte se dozvědět více o našich studijních specializacích, výjezdech do zahraničí, uplatnění po skončení studia nebo novém program STUDY&WORK, díky kterému můžete studovat třeba i s příjemnou finanční odměnou. Pro všechny je připravena také soutěž o tablet a sleva na školné.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.