Vznik unikátní aplikace pro plánování podpoří odborníci ze ŠKODA AUTO Vysoké školy

8/22/2018
Projekt společnosti DYNAMIC FUTURE uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.
Katedra logistiky a automobilové techniky ŠKODA AUTO Vysoké školy se zapojí do vývoje aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Projekt je realizován ve spolupráci se společností DYNAMIC FUTURE s.r.o., která uspěla ve výběrovém řízení a získala na realizaci dotaci ve výši téměř 3 576 000 Kč.

27. července 2018 vyhodnotila výběrová komise Ministerstva průmyslu a obchodu návrhy projektů v rámci Výzvy IV., programu Aplikace v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt společnosti  DYNAMIC FUTURE s názvem „Vývoj nového SW od společnosti DYNAMIC FUTURE s.r.o.; Prediktivní plánovací aplikace 4.0.“ uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.

Projekt je zaměřen na vývoj univerzální a snadno nastavitelné, globálně uplatnitelné aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Aplikace ve své podstatě změní princip technologie z dynamického na prediktivní plánování, a to vše v reálném čase.  Tuto technologii nenabízí žádný z globálních hráčů informačních systémů. Výsledkem spolupráce mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a DYNAMIC FUTURE s.r.o. bude funkční aplikace (alfa) a následná komercionalizace a uvedení na trh.

​Druhý PubQuiz ŠKODA AUTO Vysoké školy se nesl v duchu televizního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). Účastníci se 18. března sešli opět v prostorách kreativního centra InnoCube a v pohodové atmosféře se pustili do řešení 50 zábavných otázek.
​13 studentů prvního běhu MBA programu ŠKODA AUTO Vysoké školy Global Management in Automotive Industry zakončilo výukovou část vzdělávání, a tak byl v pátek 29. března čas přivítat studenty nové.
​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole dlouhodobě usilujeme o propojení s praxí. A o tom, že i jazyk je potřeba trénovat především na praktických projektech, se přesvědčili studenti předmětu AJ C1-2. Tentokrát k nám zavítal nejnovější partner NMS Market Research. Na Pražské pobočce ŠKODA AUTO Vysoké školy proběhlo první setkání s odborníky na průzkum trhu, kteří budou studentům odbornou oporou při zpracování semestrálního projektu.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.