Vznik unikátní aplikace pro plánování podpoří odborníci ze ŠKODA AUTO Vysoké školy

8/22/2018
Projekt společnosti DYNAMIC FUTURE uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.
Katedra logistiky a automobilové techniky ŠKODA AUTO Vysoké školy se zapojí do vývoje aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Projekt je realizován ve spolupráci se společností DYNAMIC FUTURE s.r.o., která uspěla ve výběrovém řízení a získala na realizaci dotaci ve výši téměř 3 576 000 Kč.

27. července 2018 vyhodnotila výběrová komise Ministerstva průmyslu a obchodu návrhy projektů v rámci Výzvy IV., programu Aplikace v Operačním programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Projekt společnosti  DYNAMIC FUTURE s názvem „Vývoj nového SW od společnosti DYNAMIC FUTURE s.r.o.; Prediktivní plánovací aplikace 4.0.“ uspěl a byl tak komisí doporučen k financování.

Projekt je zaměřen na vývoj univerzální a snadno nastavitelné, globálně uplatnitelné aplikace pro prediktivní operativní plánování a řízení komplexních výrobních procesů. Aplikace ve své podstatě změní princip technologie z dynamického na prediktivní plánování, a to vše v reálném čase.  Tuto technologii nenabízí žádný z globálních hráčů informačních systémů. Výsledkem spolupráce mezi ŠKODA AUTO Vysokou školou a DYNAMIC FUTURE s.r.o. bude funkční aplikace (alfa) a následná komercionalizace a uvedení na trh.

​Dne 17. července 2018 proběhla na rakouské partnerské univerzitě University of Applied Sciences Upper Austria Steyr promoce absolventů bakalářských a magisterských oborů. Této slavností události se zúčastnili i absolventi ŠKODA AUTO Vysoké školy.
​Na konci června se studenti MBA programu Global Management in Automotive Industry zúčastnili mezinárodní studijní cesty po německých a rakouských firmách a inovačních centrech.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.