Zástupci ŠKODA AUTO Vysoké školy navštívili univerzitu ve Vilniusu

7/2/2018
​V rámci mezinárodního 3-letého projektu JEUL (Joint Enterprise University Learning) navštívili zástupci ŠKODA AUTO Vysoké školy v období 4. – 6. 6. 2018 Univerzitu Vilnius.

​Hlavním cílem byla aktivní účast na workshopu Enterprise Pathway za účasti kolegů z partnerských univerzit projektu, Nanjing NUAA (University of Aeronautics and Astronautics), BUH Ho Chi Minh (Banking University) a UEH Ho Chi Minh (University of Economics).

 

Inspirativní program workshopu zahájil slavnostním přivítáním prorektor pro studijní záležitosti a děkanka fakulty Ekonomie a podnikání. Po krátkém představení všech účastníků workshopu (za ŠAVŠ se účastnil prorektor Mgr. Petr Šulc a zástupce katedry Logistiky, kvality a automobilové techniky Ing. David Holman Ph.D.) proběhla prohlídka historických částí více jak 500 let staré univerzity.

 

V rámci druhého a třetího dne návštěvy prezentovali účastníci své dosavadní zkušenosti ve spolupráci s praxí. Prezentace ŠAVŠ zaujala účastníky workshopu díky představení našeho intenzivního kontaktu s úspěšnými firmami nejen v oblasti výuky, ale i mezinárodních vzdělávacích a výzkumných projektů.


RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.