Novinky

​Druhý PubQuiz ŠKODA AUTO Vysoké školy se nesl v duchu televizního seriálu Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory). Účastníci se 18. března sešli opět v prostorách kreativního centra InnoCube a v pohodové atmosféře se pustili do řešení 50 zábavných otázek.
​13 studentů prvního běhu MBA programu ŠKODA AUTO Vysoké školy Global Management in Automotive Industry zakončilo výukovou část vzdělávání, a tak byl v pátek 29. března čas přivítat studenty nové.
​Na ŠKODA AUTO Vysoké škole dlouhodobě usilujeme o propojení s praxí. A o tom, že i jazyk je potřeba trénovat především na praktických projektech, se přesvědčili studenti předmětu AJ C1-2. Tentokrát k nám zavítal nejnovější partner NMS Market Research. Na Pražské pobočce ŠKODA AUTO Vysoké školy proběhlo první setkání s odborníky na průzkum trhu, kteří budou studentům odbornou oporou při zpracování semestrálního projektu.
V rámci SIC LAB ŠAVŠ, inovační laboratoře, která pomáhá začínajícím podnikatelům, vizionářům a inovátorům rozjet nebo vylepšit své vlastní podnikání, má na starost projekty hned dva. Jedná se o našeho kvestora Ing. Jana Duška, jehož iniciativa přivedla koncept SIC LAB na ŠKODA AUTO Vysokou školu. Blíže se s ním můžete seznámit v jeho krátkém medailonku.
Mentorskou pozici v SIC LAB ŠAVŠ přijal i Ing. Roman Šiser ze společnosti ŠKODA AUTO a. s., kde zastává funkci manager inovací a celopodnikové digitalizace. O jeho bohatých zkušenostech na poli marketingu a inovací, které teď předává účastníkům letošního SIC LAB ŠAVŠ, se dozvíte v jeho medailonku.
Mentorskou pozici v SIC LAB ŠAVŠ přijala i Mgr. Ivana Kolářová z Komerční banky, ve které aktuálně zastává funkci ředitelky oblastní pobočky. Své dlouholeté zkušenosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a řízení a vedení lidí tak může nyní předávat i letošním účastníkům inovační laboratoře. Více o Mgr. Kolářové se dozvíte v jejím krátkém medailonku.
​V úterý 19. 2. proběhl první večer letošního desetitýdenního poradensko-vzdělávacího workshopu SIC LAB ŠAVŠ. Ten probíhá každé úterý až do 30. 4. 2019, kde laboranti představí svojí finální prezentaci projektů.
​V Praze se bude 11. 4. 2019 v prostorách Vencovského auly na VŠE konat unikátní odborná a společenská akce Den české logistiky, určená studentům vysokých škol, tvůrcům logistických strategií a jejich uživatelům.
​Interdisciplinární centrum Herzliya pořádala první ročník International Partner Weeku, jehož hlavním cílem bylo prohloubení spolupráce se zahraničními vysokými školami. Za ŠKODA AUTO Vysokou školu se akce zúčastnila Lenka Stejskalová, Pavel Štrach a Denisa Římalová.
​20. 2. 2019 proběhla přímo v prostorách kreativního centra InnoCube na ŠKODA AUTO Vysoké škole první Exit Game, připravená ve spolupráci s firmou ESCAPEZONE.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.