Novinky

​ŠKODA AUTO Vysoká škola a oblast nákupu ŠKODA AUTO podepsaly memorandum o spolupráci při vydávání certifikátu Nákupní expert. Certifikát je určen pro studenty navazujícího magisterského oboru Globální podnikání a marketing, jenž je vyučován právě na ŠKODA AUTO Vysoké škole. Za ŠKODA AUTO Vysokou školu memorandum slavnostně podepsali rektor doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc a kvestor Ing. Jan Dušek. Podpisy za společnost ŠKODA AUTO připojili Dipl.-Wirt.-Ing. Dieter Seemann, člen představenstva za oblast nákupu a Ing. Hana Kurzweilová, vedoucí péče o management.
​Půlroční praxi v anglickém Crewe u Bentley Motors Ltd. absolvovala také naše studentka Bára Rohanová. Jaké byly její začátky v Bentley, co vše obnášela její praktikantská pozice i to, jak trávila své volné dny v Anglii, se můžete dočíst v jejím reportu.
​Viktor Myslil, absolvent našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a management provozu, pochází z Prahy. Za studiem do Mladé Boleslavi se vydal díky své vášni pro vozy ŠKODA AUTO. Navíc ho lákalo zkusit něco jiného, než všichni ostatní spolužáci.
I v letošním roce měli studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy možnost přihlásit se do oblíbeného projektu Europa Im Wandel, na kterém škola ve spolupráci se svou partnerskou univerzitou Fachhochschule Münster participuje již třináctým rokem. Projekt je zaměřen na prohloubení spolupráce mezi českými a německými studenty, na aktivní formu prohlubování komunikativních, interkulturních a odborných znalostí. Studenti tak mohou navázat vazby mezi lidmi se stejnými zájmy.
Rozběhejte s námi Českou republiku! I v letošním roce se můžete připojit k celorepublikové aktivitě T- Mobile olympijský běh, který pro vás v Mladé Boleslavi opět připravuje ŠKODA AUTO Vysoká škola. V srdci českého automobilového průmyslu přeci T-Mobile olympijský běh nesmí chybět, tak poběžte s námi, podpořte Olympijskou nadaci a umožněte tak sportovat sociálně slabším dětem!
​Po dvouleté odmlce se v Mladé Boleslavi v režii ŠKODA AUTO Vysoké školy a hudebního portálu DWD.cz uskutečnil 5.ročník žánrové tradiční majové slavnosti, tentokráte orientovaný do science fiction a robotiky.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola vás srdečně zve na pátý ročník Boleslavského majálesu, který se koná v sobotu 13. května 2017.
​Mentorskou pozici v prvním běhu SIC LAB ŠAVŠ přijala i Mgr. Ivana Kolářová z Komerční banky, ve které aktuálně zastává funkci ředitelky oblastní pobočky. Své dlouholeté zkušenosti z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a řízení a vedení lidí tak může nyní předávat i letošním účastníkům inovační laboratoře. Více o Mgr. Kolářové se dozvíte v jejím krátkém medailonku.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola úspěšně prošla akreditačním procesem Evropské logistické asociace a získala akreditaci pro bakalářský obor Podniková ekonomika a řízení povozu, logistiky a kvality a navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu. Akreditace studentům pomůže získat mezinárodní logistický certifikát cEJLog.
​Více o projektu Formula student a o spolupráci mezi ČVUT a ŠKODA AUTO Vysokou školou se dozvíte v krátkém rozhovoru s Lukášem Pacoňem, kapitánem týmu CTU Cartech, a se studenty ŠKODA AUTO Vysoké školy, kteří mají na starost disciplínu Business plán.

RSS