Novinky

​Pro svou povinnou praxi si naše studentka Kamila Krunčíková vybrala oblíbenou destinaci v Anglii - společnost Bentley Motors Ltd. O tom, jak její praxe probíhala i o tom, jak trávila volný čas, se dočtete v následujícím článku.
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Vedoucí marketingu, prodeje a PR ŠKODA AUTO Vysoké školy.
Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určena   inovační laboratoř, která začíná již v únoru 2018! Nastartujte s námi i vás start-up!
​V pátek 8. prosince 2017 proběhl na půdě Lichtenštejnského paláce v Praze kulatý stůl Národního konventu o Evropské unii na téma „Přínosy a rizika globalizace pro obchod a investice“. Roli odborného garanta kulatého stolu zajišťovala katedra ekonomie a práva ŠKODA AUTO Vysoké školy (ŠAVŠ). Akci moderoval Stanislav Šaroch, člen katedry ekonomie a práva ŠAVŠ, samotný podkladový dokument pak prezentoval Václav Šmejkal z téže katedry.
​Srdečně vás zveme na již osmý ročník Research Open Day ŠKODA AUTO Vysoké školy, který se koná ve středu 17. ledna.
​O zkušenosti ze studia na naší německé partnerské univerzitě HTW Dresden se s vámi podělí náš student Ondřej Šíp. O tom proč si ke studium vybral právě Drážďany a jak se mu v Německu studovalo se dočtete v jeho vyprávění.
​Srdečně vás zveme na prezentaci na téma ŠKODA UK Success vedenou Manuelem Toledem, sales manažerem ŠKODA AUTO pro Velkou Británii, která proběhne ve středu 22. listopadu 2017.
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Právník.
​Ve dnech 31. 10. - 3. 11. 2017 se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Brno! Přijďte se dozvědět více o našich studijních oborech, výjezdech do zahraničí či uplatnění po skončení studia. Budete mít také jedinečnou šanci zahrát si s námi o tablet nebo získat slevu na školné ve výši 1000,- Kč.
​Za studiem do zahraničí s námi ročně vyjíždí desítky studentů. Mezi ně se v letošním roce zařadili i naši studenti Denisa Římalová, Dominika Hrbková a Tomáš Vacek. Ti se s Vámi budou pravidelně během jejich pobytu dělit o své dojmy ze studia na naší partnerské univerzitě University of Applied Sciences Upper Austria Steyr, kam se všichni vydali na Double Degree program.

RSS