Novinky

​Hejtmanka Středočeského kraje a předsedkyně představenstva Středočeského inovačního centra (SIC), Jaroslava Pokorná Jermanová a rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy (ŠAVŠ), Pavel Mertlík 17. ledna 2017 podepsali smlouvu o spolupráci. Cílem strategického partnerství je pomáhat studentům vysokých škol a začínajícím podnikatelům zvýšit jejich šance na úspěch a rozvíjet tak oblast nových firem, tzv. start-upů na území Středočeského kraje.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola Vás srdečně zve na již sedmý ročník Research Open day, který proběhne ve dnech 18. - 19. 1. 2017.
​Ať jste studentem ŠKODA AUTO Vysoké školy, střední školy nebo již pracující - objevte své schopnosti a talent na našich speciálních workshopech!
ŠKODA AUTO Vysoká škola se letos poprvé připojuje k Evropskému týdnu odborných dovedností. Jednotlivé workshopy jsou určeny jak pro studenty, tak pro zaměstnance národních i mezinárodních firem. Každý je specifický, každý vám pomůže objevit talent, o kterém možná ještě ani netušíte.
Nechybí vám inspirace, motivace nebo přesvědčení? Máte originální nápad, který by mohl v praxi uspět? Nebo byste rádi rozvíjeli své aktuální podnikání? Pak právě vám je určena   inovační laboratoř, která začíná již v únoru 2017! Nastartujte s námi i vás start-up!
I v letošním roce ŠKODA AUTO Vysoká škola připravila kurz na téma Účetní závěrka 2016 a její novinky od roku 2017. Kurz se věnuje problematice účetní závěrky sestavené podle aktuálně platných pravidel v roce 2016. Součástí kurzu budou zároveň informace o novinkách v předpisech od ledna 2017 (v závislosti na jejich schvalování).
​ŠKODA AUTO Vysoká škola Vás srdečně zve na svůj reprezentační ples, který se koná v pátek 25. listopadu 2016 od 19.30 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli.
10/5/2016 Bentley days 2016
​Čtvrtek a pátek 13. - 14. 10. 2016 si určitě rezervujte pro návštěvu naší školy. Koná se u nás druhý ročník akce Bentley days a i v letošním roce by vám rozhodně neměly dny s naším zahraničním partnerem Bentley Motors Ltd. uniknout!
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Administrativní podpora studijního oddělení.
​Rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy vyhlašuje výběrové řízení na pozici Akademický zaměstnanec se specializací na mikroekonomii, makroekonomii a další volitelné kurzy dle výzkumné specializace.
​Již téměř rok a půl je naše studentka Kateřina nepostradatelným členem týmu oddělení produktového marketingu ŠKODA AUTO UK. Na starost má nejenom správu aplikace CarConfigurator, ale také vypracovávání reportů pro management společnosti ŠKODA UK. Ačkoli nyní svou stáž dokončuje, vy si o ní můžete přečíst již nyní!

RSS