Co nás čeká
Nadcházející akce12. 5. 2017 - Tvorba a udržení hodnoty v globálních výrobních sítích: příklad českého automobilového průmyslu

Přednášky s diskuzí s prof. RNDr. Petrem Pavlínkem, Ph.D. se můžete zúčastnit v pátek 12. května od 9.30 do 11.00. Prof. Pavlínek je ekonomický geograf, působící na katedře sociální geografie a regionálního rozvoje Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze od září 2008. Od roku 1995 rovněž působí jako profesor na University of Nebraska v USA. Věnuje se výzkumu regionálně ekonomických aspektů hospodářského vývoje ve střední a východní Evropě, globálním výrobním sítím a globálním hodnotovým řetězcům. Vzhledem k omezené kapacitě přednáškového sálu , prosím, potvrďte svou účast do 10. 5. 2017 na e-mailu lada.honzakova@savs.cz.

13. 5. 2017 Boleslavský Majáles

Mladou Boleslav ovládnou sicifi postavy a roboti! Celá událost se odehraje v sobotu 13. května 2017 a zahájena bude na prostranství před Bondy centrem. Odtud účastníky čeká žánrový majálesový průvod do míst konání celé události u vzdělávacího centra na Karmeli. Bohatý živý hudební program v čele s báječnými UDG doprovodí řada akčních sportovních aktivit a kulturně-vzdělávacích aktivit. 

18. 5. 2017 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy se můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00.

8. 6. 2017 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy se můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00.

24. 8. 2017 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy se můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00.Career Day - příležitost na dosah ruky


Buďte neustále v kontaktu s praxí – setkávejte se pravidelně s našimi partnery!

Pro studenty a absolventy ŠKODA AUTO Vysoké školy pořádáme pravidelně každý rok přímo v Atriu školy den s firemními partnery. V rámci Career Day se studenti mohou setkat se zástupci firem přímo v prostorách naší školy, informovat se o možnostech praxí během studia či o absolvování po ukončení studia, poslechnout si prezentace jednotlivých partnerů nebo se zúčastnit zajímavých workshopů, které jim pomohou při hledání vhodné pracovní stáže či absolventské pozice.

V roce 2015 se Career Day zúčastnilo 13 společností z celé České republiky, v roce 2016 jsme na ŠKODA AUTO Vysoké škole uvítali 17 českých společností.
Vyzkoušet si výběrové řízení očima personalisty a zjistit, jak personalista uchazeče hodnotí, mohli studenti zjistit na workshopu s názvem „Recruiterské finty aneb co vám na pohovoru neřeknou. Návod, jak uspět na pohovoru.“ zástupců společnosti EY.
Partneři se studentům prezentují přímo v prostorách ŠKODA AUTO Vysoké školy.
Pro studenty jsou připraveny zajímavé prezentace jednotlivých partnerů.
Víte, jakou máte osobní značku a jak ji využít na trhu práce? Nevíte, co znamená assessment centrum a jak se prosadit mezi kandidáty? Že výběrových řízení není potřeba se bát, studentům ukázal workshop „Jak nedostat padáka dřív než pracovní nabídku“ PwC!
Jak se umět na trhu práce prodat, jak správně sestavit své CV či vlastní prezentaci na výběrovém řízení studenty naučil workshop „Jak se umět prodat“ kolegů ze ŠKODA AUTO!


Workshopy pro studenty v roce 2017:

ŠKODA AUTO – Jak se umět prodat


Chcete vylepšit své CV tak, abyste zaujali zaměstnavatele? Chcete si vyzkoušet, jak probíhá pracovní pohovor ve firmě ŠKODA AUTO? Zúčastněte se workshopu „Jak se umět prodat“, kde Vám zástupci ŠKODA AUTO poradí, jak na to! Na workshop si určitě nezapomeňte přinést své CV!

délka workshopu: 60 minut
kapacita: 20 studentů


Přihlaste se na Career Day

Registrace pro studenty: na nabízené workshopy se můžete registrovat u Ing. Lucie Bydžovské na e-mailu: lucie.byzovska3@savs.cz
Registrace pro firmy: pro více informací a registraci kontaktujte Mgr. Martinu Vulcovou na e-mailu: martina.vulcova@savs.czAkce, které již proběhly


5. 5. 2016 Interdisciplinární konference o Evropské unii

Novým jevům v hospodářské politice a regulaci v rámci EU se věnovala Interdisciplinární konference o Evropské unii. Mezi hlavní řečníky konference patřily doc. Pavel Mertlík, rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy, doc. Pavel Svoboda, předseda výboru pro právní záležitosti Evropského parlamentu, doc. Lubor Lacina, Euroteam member Jean Monnet Center of Excellence, dr. Pavlína Žáková, ekonomická poradkyně Evropské komise v ČR a další.

20. 4. 2016 Přednáška Winfrieda Krauseho

Ve středu 20. dubna 2016 měli studenti jedinečnou možnost zúčastnit se přednášky člena představenstva ŠKODA AUTO za oblast eonomie, Dipl. - Kfm. Winfrieda Krauseho, na téma Managing Financial Results at ŠKODA AUTO.