Co nás čeká
Nadcházející akce16. 3. 2017 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy se můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00 a v 15.00. Více o programu se dozvíte ZDE

22. 3. 2017 Career day

Partnerské firmy ŠKODA AUTO Vysoké školy se našim studentům představí 22. března 2017. Infomovat se budou moci nejenom o možnostech studentských praxí, ale také o absolventských pozicích, které nabízí. Akce probíhá v atriu ŠKODA AUTO Vysoké školy od 9.00 do 14.00. Připraven je také zajímavý workshop zástupců ŠKODA AUTO. Více informací již brzy.


Career Day - příležitost na dosah ruky


Buďte neustále v kontaktu s praxí – setkávejte se pravidelně s našimi partnery!

Pro studenty a absolventy ŠKODA AUTO Vysoké školy pořádáme pravidelně každý rok přímo v Atriu školy den s firemními partnery. V rámci Career Day se studenti mohou setkat se zástupci firem přímo v prostorách naší školy, informovat se o možnostech praxí během studia či o absolvování po ukončení studia, poslechnout si prezentace jednotlivých partnerů nebo se zúčastnit zajímavých workshopů, které jim pomohou při hledání vhodné pracovní stáže či absolventské pozice.

V roce 2015 se Career Day zúčastnilo 13 společností z celé České republiky, v roce 2016 jsme na ŠKODA AUTO Vysoké škole uvítali 17 českých společností.
Vyzkoušet si výběrové řízení očima personalisty a zjistit, jak personalista uchazeče hodnotí, mohli studenti zjistit na workshopu s názvem „Recruiterské finty aneb co vám na pohovoru neřeknou. Návod, jak uspět na pohovoru.“ zástupců společnosti EY.
Partneři se studentům prezentují přímo v prostorách ŠKODA AUTO Vysoké školy.
Pro studenty jsou připraveny zajímavé prezentace jednotlivých partnerů.
Víte, jakou máte osobní značku a jak ji využít na trhu práce? Nevíte, co znamená assessment centrum a jak se prosadit mezi kandidáty? Že výběrových řízení není potřeba se bát, studentům ukázal workshop „Jak nedostat padáka dřív než pracovní nabídku“ PwC!
Jak se umět na trhu práce prodat, jak správně sestavit své CV či vlastní prezentaci na výběrovém řízení studenty naučil workshop „Jak se umět prodat“ kolegů ze ŠKODA AUTO!


Workshopy pro studenty v roce 2017:

ŠKODA AUTO – Jak se umět prodat


Chcete vylepšit své CV tak, abyste zaujali zaměstnavatele? Chcete si vyzkoušet, jak probíhá pracovní pohovor ve firmě ŠKODA AUTO? Zúčastněte se workshopu „Jak se umět prodat“, kde Vám zástupci ŠKODA AUTO poradí, jak na to! Na workshop si určitě nezapomeňte přinést své CV!

délka workshopu: 60 minut
kapacita: 20 studentů


Přihlaste se na Career Day

Registrace pro studenty: na nabízené workshopy se můžete registrovat u Ing. Lucie Bydžovské na e-mailu: lucie.byzovska3@savs.cz
Registrace pro firmy: pro více informací a registraci kontaktujte Mgr. Martinu Vulcovou na e-mailu: martina.vulcova@savs.czAkce, které již proběhly


5. 5. 2016 Interdisciplinární konference o Evropské unii

Novým jevům v hospodářské politice a regulaci v rámci EU se věnovala Interdisciplinární konference o Evropské unii. Mezi hlavní řečníky konference patřily doc. Pavel Mertlík, rektor ŠKODA AUTO Vysoké školy, doc. Pavel Svoboda, předseda výboru pro právní záležitosti Evropského parlamentu, doc. Lubor Lacina, Euroteam member Jean Monnet Center of Excellence, dr. Pavlína Žáková, ekonomická poradkyně Evropské komise v ČR a další.

20. 4. 2016 Přednáška Winfrieda Krauseho

Ve středu 20. dubna 2016 měli studenti jedinečnou možnost zúčastnit se přednášky člena představenstva ŠKODA AUTO za oblast eonomie, Dipl. - Kfm. Winfrieda Krauseho, na téma Managing Financial Results at ŠKODA AUTO.