Co nás čeká
Nadcházející akce19. 2. - 30. 4. 2019 SIC LAB ŠAVŠ (registrace do 8. 2. 2019)

A je to tady! Už po třetí pro vás připravujeme jedinečnou možnost, jak proměnit sny ve skutečnost díky Inovační laboratoři v kreativním prostoru InnoCube ŠKODA AUTO a. s. Začínáme v únoru 2019. Máš nápad? Máš odvahu? Nastartuj s námi i tvůj start-up! Více informací a registrace na http://www.savs.cz/news/sic-lab-savs-na-skoda-auto-vysoke-skole-2019-/

13. 4. 2019 Den otevřených dveří v Mladé Boleslavi

V rámci dne otevřených dveří se dozvíte, jaké výhody a možnosti nabízí studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole, prohlédnete si prostory a potkáte se se studenty.  Více informací najdete zde. Těšíme se na Vás!

24. 4. 2019 Přednáška velvyslance Izraele

24. dubna od 10:00 do 11:15 Vás zveme na přednášku pana Daniela Merona, velvyslance Izraele, na téma "Israel as the world leader in modern technology, Israel as the "Silicon Valley" - one of the major global innovation hubs, in which every year hundreds of new start-ups are created". Své místo si rezervujte na bit.ly/Israel_SAVS. Přednáška proběhne v sálech A014 a A015.

7. 5. 2019 Boleslavský Majáles

Dne 7. 5. 2019 se uskuteční 7.ročník Boleslavského Majálesu v tradiční podobě plný dětských i dospěláckých aktivit pro žáky, studenty i rodiče na prostranství Vzdělávacího centra Na Karmeli.
Můžete se těšit na energii v podobě her, soutěží s přáteli, dobré jídlo a pití, elektro vychytávky různých velikostí a soutěž studentských týmů. Kdo ovládne solární energii Boleslavi? To se dozvíme 7. května 2019!

14. 5. 2019 Den otevřených dveří na pobočce v Praze

V rámci dne otevřených dveří se dozvíte, jaké výhody a možnosti nabízí studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole, prohlédnete si prostory a potkáte se se studenty. Více informací najdete zde. Těšíme se na Vás!

19. 6. 2019 T-Mobile Olympijský běh v Mladé Boleslavi

ŠKODA AUTO Vysoká škola bude letos už počtvrté organizovat T-Mobile olympijský běh. Poběží se celkem tři závody v 17:00, 18:00 a 18:05. Přijďte si s námi zaběhat za dobročinným účelem a pomoci Mladé Boleslavi, umístit se opět minimálně na šestém místě v celorepublikovém žebříčku počtu účastníků! Potřebné informace najdete zde.

Chtěli bychom Vás informovat, že v průběhu pořádaných akcí mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální (kamerové) záznamy. Tyto záznamy nijak dále nezpracováváme (např. za účelem identifikace návštěvníků), pouze je využíváme pro zpravodajské účely. To znamená, že fotografie z akcí můžeme zveřejnit na webových stránkách či na našich veřejných účtech sociálních sítí (Facebook, Instagram, LinkedIn) nebo v tištěných a elektronických materiálech, případně je můžeme předat k obdobnému použití našemu partnerovi, s nímž je akce společně pořádána. Pokud nemáte zájem být fotografováni nebo natáčeni pro tyto účely, prosíme zvažte účast na našich akcích, případně nás informujte na barbora.mala@savs.cz.

Boleslavský Majáles 2019

 

Dne 7.5.2019 se uskuteční 7.ročník Boleslavského Majálesu v tradiční podobě plný dětských i dospěláckých aktivit pro žáky, studenty i rodiče na prostranství Vzdělávacího centra Na Karmeli.

Můžete se těšit na energii v podobě her, soutěží s přáteli, dobré jídlo a pití, elektro vychytávky různých velikostí a soutěž studentských týmů. Kdo ovládne solární energii Boleslavi? To se dozvíme 7. května 2019!

 

Chcete si s námi zasoutěžit? Přihlaste se na Archery Tag.

 

Pro více informací sledujte naši událost na Facebooku.

VSTUP JE ZDARMA!

 

Na hudební stage vystoupí:

- Jakub Děkan

- Pokáč

Partnery majálesu jsou:
- ŠKODA AUTO Vysoká škola
- ŠKODA AUTO, a. s.
- SUNDISK
- Vzdělávací centrum Na Karmeli
- ŠKOENERGO
- Odbory KOVO

- Bondy centrumAkce, které již proběhly


25. 10. 2018 Slavnostní shromáždění akademické obce u příležitosti 100. výročí založení republiky
19. 5. 2018 Boleslavský Majáles 2018

10. 4. 2018 Connectivity day

6. 3. 2018 Porsche day

13. 5. 2017 Boleslavský Majáles

 

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.