CZ | EN | RU

Co nás čeká
Nadcházející akce11. 10. 2018 Den otevřených dveří (Mladá Boleslav)

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00 a 15:00. Více informací o programu naleznete ZDE

17. 10. 2018 Den otevřených dveří (Praha)

Chcete si prohlédnout naše nové prostory v Praze, dozvědět se o možnostech studia a setkat se se studenty ŠKODA AUTO Vysoké školy? Přijďte se k nám podívat ve středu 17. října od 10:00 nebo 15:00 a proklepněte si nás pěkně zblízka :-) Těšíme se na vás na adrese Ekonomická 957, Praha 4. Pro více informací nás můžete kontaktovat na e-mailu barbora.mala@savs.cz.

17. - 18. 10. 2018 Bentley&Porsche Campus Days

Zveme Vás na již tradiční podzimní Bentely&Porsche Campus Days ve dnech 17. - 18. října. Připraven je workshop pro zájemce o stáž v Bentley Motors Ltd. nebo Porsche AG, prezentace obou společností i oblíbené testovací jízdy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ucházet se o prestižní stáž. Více informací o programu najdete zde

25. 10. 2018 Slavnostní shromáždění akademické obce u příležitosti 100. výročí založení republiky

Zveme všechny studenty, absolventy, partnery  i zaměstnance školy na Slavnostní shromáždění akademické obce u příležitosti 100. výročí založení republiky. Můžete se těšit na projevy rektora ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavla Mertlíka, CSc., historika a emeritního ředitele Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR PhDr. Oldřicha Tůmy, Ph.D. a historika a emeritního ředitele Muzea Mladoboleslavska PhDr. Luďka Beneše. V rámci druhé části programu zveme všechny hosty na koncert Jitky Novákové a Mladoboleslavského komorního orchestru. Kapacita akce je omezena, pozvánku naleznete ve svém e-mailu. V případě dotazů kontaktujte Ing. Barboru Malou na e-mailu barbora.mala@savs.cz.

3. - 5. 12. 2018 Mezinárodní konference CLC

Zveme vás na 8. ročník mezinárodní konference CLC 2018, která nabídce účastníkům různá témata z oblasti logistiky. Program i přihlášky jsou k dispozici zde.

Chtěli bychom Vás informovat, že v průběhu pořádaných akcí mohou být pořizovány fotografie a audiovizuální (kamerové) záznamy. Tyto záznamy nijak dále nezpracováváme (např. za účelem identifikace návštěvníků), pouze je využíváme pro zpravodajské účely. To znamená, že fotografie z akcí můžeme zveřejnit na webových stránkách či na našich veřejných účtech sociálních sítí (Facebook, Instagram, LinkedIn) nebo v tištěných a elektronických materiálech, případně je můžeme předat k obdobnému použití našemu partnerovi, s nímž je akce společně pořádána. Pokud nemáte zájem být fotografováni nebo natáčeni pro tyto účely, prosíme zvažte účast na našich akcích, případně nás informujte na barbora.mala@savs.cz.

Treasure Hunt 2018 aneb lov pokladu začíná

V rámci oslav 100. Výročí založení Československa jsme pro vás připravili Treasure Hunt, neboli hon za pokladem. Řešte rozmanité kvízy, hádanky, anagramy a další hádanky, které budeme zveřejňovat každou neděli v průběhu 8 týdnů a získejte zlatý poklad.

 

Hra je určena nejen studentům středních a vysokých škol, ale také široké veřejnosti. Poskládejte si svůj tým, který bude od října do prosince sbírat body za správně vyřešené úkoly. Soutěžit mohou také jednotlivci, maximálně však 6 členů v jednom týmu.

 

Chcete získat zlatý poklad? Pak se již nyní přihlašte zde a sledujte událost Treasure Hunt také na Facebooku.Akce, které již proběhly


19. 5. 2018 Boleslavský Majáles 2018

10. 4. 2018 Connectivity day

6. 3. 2018 Porsche day

13. 5. 2017 Boleslavský Majáles

 

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.