Co nás čeká
Nadcházející akce18. 1. 2018 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy se můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00 a v 15.00..

23. 1. - 25. 1. 2018 Gaudeamus Praha

I v letošním roce se s námi můžete setkat na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha. Na našem stánku se dozvíte více informací nejenom o studiu, studentském životě ale třeba i výjezdech do zahraničí. Připravena pro vás bude opět zajímavá soutěž. Více informací se dozvíte s předstihem na našem webu.

17.2. 2018 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy se můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00.

21.3. 2018 Career day

Setkejte se ze zástupci našich parterských společností a zjistěte více o možnostech praxí a absolventských pozic. Více o programu dne již brzy.

 Career Day - příležitost na dosah ruky - 21. 3. 2018


Buďte neustále v kontaktu s praxí – setkávejte se pravidelně s našimi partnery!

Pro studenty a absolventy ŠKODA AUTO Vysoké školy pořádáme pravidelně každý rok přímo v Atriu školy den s firemními partnery. V rámci Career Day se studenti mohou setkat se zástupci firem přímo v prostorách naší školy, informovat se o možnostech praxí během studia či o absolvování po ukončení studia, poslechnout si prezentace jednotlivých partnerů nebo se zúčastnit zajímavých workshopů, které jim pomohou při hledání vhodné pracovní stáže či absolventské pozice.

V roce 2015 se Career Day zúčastnilo 13 společností , v roce 2016 17 společností a v roce 2017 15 společností.
Vyzkoušet si výběrové řízení očima personalisty a zjistit, jak personalista uchazeče hodnotí, mohli studenti zjistit na workshopu s názvem „Recruiterské finty aneb co vám na pohovoru neřeknou. Návod, jak uspět na pohovoru.“ zástupců společnosti EY.
Partneři se studentům prezentují přímo v prostorách ŠKODA AUTO Vysoké školy.
Pro studenty jsou připraveny zajímavé prezentace jednotlivých partnerů.
Víte, jakou máte osobní značku a jak ji využít na trhu práce? Nevíte, co znamená assessment centrum a jak se prosadit mezi kandidáty? Že výběrových řízení není potřeba se bát, studentům ukázal workshop „Jak nedostat padáka dřív než pracovní nabídku“ PwC!
Jak se umět na trhu práce prodat, jak správně sestavit své CV či vlastní prezentaci na výběrovém řízení studenty naučil workshop „Jak se umět prodat“ kolegů ze ŠKODA AUTO!


Workshopy pro studenty v roce 2017:

ŠKODA AUTO – Jak se umět prodat


Chcete vylepšit své CV tak, abyste zaujali zaměstnavatele? Chcete si vyzkoušet, jak probíhá pracovní pohovor ve firmě ŠKODA AUTO? Zúčastněte se workshopu „Jak se umět prodat“, kde Vám zástupci ŠKODA AUTO poradí, jak na to! Na workshop si určitě nezapomeňte přinést své CV!

délka workshopu: 60 minut
kapacita: 20 studentů


Přihlaste se na Career Day

Registrace pro studenty: na nabízené workshopy se můžete registrovat u Ing. Lucie Bydžovské na e-mailu: lucie.byzovska3@savs.cz
Registrace pro firmy: pro více informací a registraci kontaktujte Mgr. Martinu Vulcovou na e-mailu: martina.vulcova@savs.cz. Registrace pro firmy otevřena do 22. 1. 2018.Akce, které již proběhly


13. 5. 2017 Boleslavský Majáles