Praktické informace a ubytování

Umístění školy - doprava

Areál ŠAVŠ Na Karmeli je situován do historické části města, dobře dosažitelný z autobusového nádraží, železniční zastávky Mladá Boleslav-Město, i vlastní dopravou autem. V bezprostřední blízkosti školy se nachází dva parkovací domy (parkovací dům Jaselská, parkovací dům Militká na Staroměstském náměstí) a několik parkovacích ploch (Českobratrské náměstí, Komenského náměstí).

Mapa pro motoristy

Mapa pro pěší

Ubytování

ŠKODA AUTO Vysoká škola nevlastní žádné ubytovací zařízení, ale může doporučit níže uvedené ubytování. V případě potřeby se obracejte na jednotlivé ubytovatele.

PENZION UNO
Adresa: Nádražní 287, Čejetičky, 293 01 Mladá Boleslav
Kontakt: p. Koudelková - mail: jitka.koudelkova@uno-group.cz, tel. 326 731 879, (+420) 603 589 413
Web: www.uno.mbfirmy.cz

Penzion UNO se nachází přibližně 2,5 km od školy (dostupnost autem, autobusem cca 7 min). Studenti mají k dispozici parkoviště. V blízkosti Penzionu UNO se nachází hlavní vlakové nádraží. V nabídce jsou 2, 3 a 5 lůžkové pokoje. Cena za lůžko cca 2 700 Kč/měsíc. Kauce ve výši jedné měsíční platby (2 700Kč).

Pro ubytování je třeba se prokázat potvrzením o studiu.

DOMOV DĚTÍ A MLÁDEŽE
Adresa: Boženy Němcové 665, 293 01 Mladá Boleslav
Kontakt: p. Havrdová: vedouci@dm.spsmb.cz, tel. 732 702 344

Ubytování se nachází 700 m od školy. Parkoviště není k dispozici. V nabídce jsou 2 – 4 lůžkové pokoje. Cena cca 2 000 Kč/měsíc. Vysokoškolští studenti jsou ubytováni v domě se samostatným vchodem, zcela odděleně od středoškoláků, jímž slouží jiná část ubytovacího zařízení DDM.

Pro ubytování je třeba se prokázat potvrzením o studiu. Ubytování je určeno pouze pro české studenty.

UBYTOVÁNÍ NA KARMELI
Adresa: Českobratrské náměstí 75, 29301 Mladá Boleslav
Kontakt: p. Jindráková - mail: info@ubytovaninakarmeli.cz , tel: 777 624 499, p.Nedvěd: 602 422 411
Web: www.ubytovaninakarmeli.cz

Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích, přibližně 50 m od školy. Parkoviště není k dispozici. V objektu je možné domluvit večeře. Cena za lůžko 4 000 Kč/měsíc. Pro ubytování je nutné se prokázat potvrzením o studiu. Smlouva se uzavírá standardně na celý akademický rok. Po předchozí dohodě s ubytovatelem lze smlouvu uzavřít na kratší lhůtu.

UBYTOVÁNÍ FIRMY ARIETE

Adresa: Pražská 130, 29301 Mladá Boleslav

Kontakt: p. Štiková, email: danastikova@seznam.cz, mobil: (+420) 774 618 770

Web: www.ariete-group.eu

Nově postavená ubytovna, která se nachází 3 km od školy (dostupnost autem, autobusem) nabízí 16 luxusně vybavených oddělených bytových jednotek se 2 pokoji a vlastním sociálním zařízením včetně kuchyňského koutu. Pokoje jsou kompletně vybaveny a v každém z nich jsou 2 lůžka. Studenti mají k dispozici parkoviště. Cena za lůžko je 5000 KČ/měsíc.

APARTMANTS MB s.r.o.

Adresa:Tř. Václava Klementa 209, 293 01 Mladá Boleslav

Kontakt: +420 728 171 171, office@apartmentsmb.cz

Web: www.apartmentsmb.cz

Společnost APARTMENTS MB s.r.o. se zabývá pronájmem bytů, které jsou zařízené a vybavené.

Nabízí byty  1+kk, 1+1, cena je 12 000Kč/ měsíc včetně záloh za energie. 2+kk,2+1, cena je 14.-15.000Kč/ měsíčně včetně záloh, 3+kk a 3+1 cena je 18.000Kč/měsíčně včetně záloh.

Byty si můžete prohlédnout na  www.apartmentsmb.cz.

Výše zmíněné ceny jsou platné v období akademického roku. Na základě rozhodnutí ubytovatele mohou být ceny v průběhu prázdnin navýšeny.

Zahraniční studenti, na které se vztahuje vízová povinnost, mohou zaslat objednávku ubytování přímo na ŠKODA AUTO Vysokou školu. Po obdržení objednávky studenti obdrží potvrzení o ubytování, které je možné použít pro vízové účely.

Pokud se rozhodnete pro pronájem bytu, pro vízové účely je potřeba předložit potvrzení o pronájmu, které splňuje kritéria stanovená Ministerstvem vnitra ČR. Více na webu MV ČR.

Studenti, kteří jsou již zapsáni do studia, vidí též podané inzeráty studentů, kteří hledají spolubydlícího nebo nabízí ubytování, v informačním systému školy AIS na tzv. Nástěnce.

Stravování

Studenti vysoké školy si mohou v pracovních dnech v jídelnách ŠKODA AUTO zakoupit  jedno hlavní jídlo (například oběd) za cenu 25 až 50 Kč podle vybraného pokrmu. Stravování je zajišťováno společností Eurest, jejíž provozovna je také v areálu Na Karmeli.