INNOCUBE

InnoCube je společný inovační a inkubační prostor ŠKODA AUTO a. s. a ŠKODA AUTO Vysoké školy. Inspirativní prostory vznikly v roce 2018 na půdě kláštera Na Karmeli a konají se zde akce zaměřené na inovace.
ŠKODA AUTO Vysoká škola připravuje program, který je určen především studentům vysokých škol.

AKCE

InnoCube poskytuje zázemí podnikatelským nápadům, nabízí vzdělávací programy a organizuje networkingové eventy pro výměnu informací studentů nejen z ČR. InnoCube se nevyhýbá ani zábavě, která ale vždy obsahuje špetku poučení a nových zkušeností.

SIC LAB ŠAVŠ (19. 2. - 30. 4. 2019)
SIC LAB ŠAVŠ je 10 týdenní pracovně-vzdělávací laboratoř pro začínající podnikatele. Pomocí jednoduchých metod laboranti zdokonalují svůj Business Model, stanovují hypotézy, které ověřují pomocí zákaznických rozhovorů. Tým zkušených mentorů jim předává nejenom své bohaté zkušenosti, ale je často i zdrojem cenný nápadů.

Hackathon (28. – 29. 11. 2018)
Tento řešitelský závod již dávno není doménou jen IT expertů. Digitalizace přináší mnoho problémů I v jiných oblastech a „hackovat“ musí umět také obchodník, logistik nebo personalista. Ve dnech 28. – 29. listopadu proběhne v prostorách InnoCube ve Vzdělávacím centru Na Karmeli Hackathon na téma „MAKING SPARE PARTS WAREHOUSE SMARTER." Jedná se o první Hackathon, jehož součástí bude také 11 studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy.

Crowdstorming IdeaSpace (1. 1. 2019 – 31. 12. 2019)
ŠKODA AUTO nabízí studentům prostor pro jejich nápady v rámci své webové platformy. Pomocí výzev pak studenti společně se zaměstnanci hledají nápady, jak zlepšit produkty, služby nebo třeba i vlastní vysokoškolský kampus.

PubQuiz
Pro pozitivní ohlas prvního PubQuizu ŠAVŠ jsme naplánovali již druhý termín, který se bude konat 18. 3. 2019. Hlavním tématem druhého PubQuizu bude televizní seriál Teorie velkého třesku (The Big Bang Theory).

Pre-startupové projekty

Studentům, kteří doposud nenašli svůj projekt,
nabízí ŠAVŠ InnoCube projekty včetně vedení
zkušenými zaměstnanci školy.