Mezinárodní průkaz studenta ISIC

• Mezinárodní průkaz studenta ISIC

​ISIC je jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta střední, vyšší odborné nebo vysoké školy a vybraných jednoletých pomaturitních studijních oborů. Průkaz vydává světová organizace ISIC Association pod záštitou UNESCO.

Jsou tisíce důvodů, proč mít průkaz ISIC!
Kromě mezinárodního uznání statutu studenta na držitele čeká velké množství výhod po celém světě:
platnost ve 127 zemích světa
více než 125 000 slev po celém světě
celoroční cestovní pojištění UNIQA od 200KČ
slevy na více než 2700 místech v ČR
při nákupech, stravování a vzdělávání
na vstupném na festivaly, akce, do klubů
na permanentky v lyžařských areálech
při cestování - letenky, autobusové a vlakové jízdenky
na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek
při ubytování v hotelech, kempech a ubytovnách
příspěvek na kartu ISIC ve výši 200 Kč u bank

Aktuální nabídka slev a výhod na ISIC kartu po České republice je k nalezení zde.

Výhody průkazu ISIC na ŠKODA AUTO Vysoké škole

ŠKODA AUTO Vysoká škola používá ISIC čipovou kartu jako multifunkční průkaz studenta, který kromě klasických výše uvedených výhod slouží studentům k řešení praktických úkonů v rámci systému vysoké školy, zejména k zpřístupnění technologického zázemí Vzdělávacího centra Na Karmeli – studenti si mohou jejím prostřednictvím zakoupit jídlo v jídelně EUREST, kopírovat a tisknout na tiskárnách a kopírkách a vstupovat do mediaték, počítačových učeben a zabezpečených zón v rámci exkurzí do závodu ŠKODA AUTO a.s. Výhodou multifunkčního průkazu studenta s licencí ISIC je i jednoduchý systém prodlužování jeho platnosti pouhým vyzvednutím revalidační známky na studijním oddělení bez nutnosti vyřizování všech dalších formalit potřebných k vystavení nové karty ISIC. Takovýto průkaz zůstává držiteli po celou dobu studia.
První vydání ISIC čipové karty je pro nově nastupující studenty zahrnuto ve školném, cena za prodloužení ISIC čipové karty revalidační známkou je rovněž zahrnuta ve školném, proto za vystavení karty ani její prodloužení studenti ŠKODA AUTO Vysoké školy neplatí.

Užitečné odkazy: