Klub absolventů - ALUMNI

Diplomem to u nás nekončí!

Rádi vzpomínáte na svá studentská léta na ŠKODA AUTO Vysoké škole? Chcete zůstat v kontaktu s Vaši alma mater i po absolvování Vašeho studia u nás? Účastnit se akcí, které ŠKODA AUTO Vysoká škola pořádá? I my bychom rádi věděli, jak se Vám po absolvování studia daří!

Registrujte se v našem Alumni klubu!

Proč se registrovat

Po registraci v Klubu absolventů budete pravidelně informováni o dění ve škole přes pravidelný měsíční newsletter, budeme Vám zasílat pozvánky na kulturní, společenské i sportovní zajímavé akce! I po ukončení školy se můžete účastnit akcí, díky kterým se můžete dále kariérně, odborně i osobně rozvíjet či setkávat se se známými a přáteli, které jste během studia poznali!Pokud máte zájem stát se členy Alumni Kubu ŠKODA AUTO Vysoké školy, máte možnost se zde zaregistrovat. Registrace probíhá v AIS, přihlášení do systému bude možné pouze pod vaším dřívějším studijním ID.

Nepamatujete si své ID? Kontaktujte Klub absolventů na mailové adrese alumni@is.savs.cz ! Na tuto adresu můžete posílat také své další dotazy či podněty k fungování Klubu Alumni či změnit svůj e-mail, na který Vám budeme informace zasílat.


Představujeme absolventy Díky naší nové rubrice Představujeme naše absolventi si můžete přečíst příběhy našich absolventů a dozvědět se více o tom, kam se po ukončení studií vydali, jakým profesním i osobním výzvám nyní čelí a jak sami vzpomínají na studia na naší škole! Inspirujte se jejich příběhy! Budeme rádi, pokud se s námi o Váš příběh také podělíte.

Ing. Anna Firmanová

Anna pochází z Žatce a své studium u nás úspěšně absolvovala v roce 2012. Pracovní zkušenosti sbírala již při studiu a to jako praktikantka v Náborovém centru společnosti ŠKODA AUTO. Do ŠKODA AUTO následně nastoupila i po absolvování studia a to na pozici personalisty pro oblast řízení výroby vozů a interní logistiky.

přečtěte si celý rozhovor

 

Ing. Martina Petrtýlová

Martina pochází z Jičína, aktuálně však žije v Praze. Navazující magisterské studium na ŠKODA AUTO Vysoké škole úspěšně ukončila v roce 2014 a ihned po absolvování studia nastoupila do společnosti Estée Lauder, ve které začínala nejprve na oddělení HR. Postupně se přes marketing dostala na pozici PR, v rámci které se aktuálně stará o propagaci sedmi celosvětově známých značek.

přečtěte si celý rozhovor

Bc. Viktor Myslil

Viktor Myslil, absolvent našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a management provozu, pochází z Prahy. Za studiem do Mladé Boleslavi se vydal díky své vášni pro vozy ŠKODA AUTO. Navíc ho lákalo zkusit něco jiného, ne všichni ostatní spolužáci. Stál za zrodem Octavia clubu, pracovní zkušenosti sbíral v automobilovém průmyslu i mimo něj.

  přečtěte si celý rozhovor

Ing. Ivan Vaněk

Z Mladé Boleslavi pochází náš absolvent Ing. Ivan Vaněk, který své uplatnění našel u britského výrobce luxusních automobilů – Bentley Motors Ltd, společnosti, u které ještě jako student ŠKODA AUTO Vysoké školy absolvoval svou půlroční zahraniční pracovní stáž.

Možnost vycestovat do zahraničí během studia mu, jak říká, otevřela nejenom oči, ale také dveře k budoucímu pracovnímu uplatnění.

přečtěte si celý rozhovor

Ing. Michal Maruška

Jako koordinátor na oddělení Connected Car a Infotainment nyní pracuje náš absolvent Michal Maruška.Techniky měl v praxi dostatek. Ke své práci a k dalšímu kariérnímu růstu však potřeboval více manažersky zaměřený obor.
Pro studium si proto zvolil bakalářský i navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu, který obě oblasti kombinuje ideálním způsobem.

přečtěte si celý rozhovor

 

 

absolventka Bc. Michala Fořtová

Bc. Michala Fořtová

V kombinované formě u nás bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu studovala Bc. Michala Fořtová. Jak říká, ŠKODA AUTO Vysokou školu si vybrala zejména pro svůj zájem o auta.  

Rozhodujícím faktorem však pro ni byla možnost studia v kombinované formě a skvělé zázemí moderní školy, srovnatelné se zahraničními školami...

přečtěte si celý rozhovor 

 

Ing. Ondřej Stejskal

Ondřej, absolvent našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a finanční management a navazujícího magisterského oboru Globální podnikání a finančí řízení, našel své uplatnění ve ŠKODA AUTO.
I on neváhal a během studia využil mnoha výjezdů do zahraničí. A jak vzpomíná na své studium u nás i na zahraniční stáže, které absolvoval ?

přečtěte si celý rozhovor

 

 

absolventka Ing. Anna Dolejší

Ing. Anna Dolejší

Anna u nás vystudovala nejenom bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu, ale také navazující magisterský obor Globální podnikání a marketing.
Během studia Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se stihla několikrát podívat do světa – za studiem do Vídně a na praxi do německého AUDI a do čínského FAW. V současné době pracuje na oddělení Product & Price, Region China & Hongkong v německém AUDI AG...

přečtěte si celý rozhovor

 

 

 

ŠKODA AUTO Vysoká škola

 

17. - 18. 10. 2018 Bentley&Porsche Campus Days

Zveme Vás na již tradiční podzimní Bentely&Porsche Campus Days ve dnech 17. - 18. října. Připraven je workshop pro zájemce o stáž v Bentley Motors Ltd. nebo Porsche AG, prezentace obou společností i oblíbené testovací jízdy. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost ucházet se o prestižní stáž. Více informací o programu najdete zde

25. 10. 2018 Slavnostní shromáždění akademické obce u příležitosti 100. výročí založení republiky

Zveme všechny studenty, absolventy, partnery  i zaměstnance školy na Slavnostní shromáždění akademické obce u příležitosti 100. výročí založení republiky. Můžete se těšit na projevy rektora ŠKODA AUTO Vysoké školy doc. Ing. Pavla Mertlíka, CSc., historika a emeritního ředitele Ústavu pro soudobé dějiny AV ČR PhDr. Oldřicha Tůmy, Ph.D. a historika a emeritního ředitele Muzea Mladoboleslavska PhDr. Luďka Beneše. V rámci druhé části programu zveme všechny hosty na koncert Jitky Novákové a Mladoboleslavského komorního orchestru. Kapacita akce je omezena, pozvánku naleznete ve svém e-mailu. V případě dotazů kontaktujte Ing. Barboru Malou na e-mailu barbora.mala@savs.cz.

3. - 5. 12. 2018 Mezinárodní konference CLC

Zveme vás na 8. ročník mezinárodní konference CLC 2018, která nabídce účastníkům různá témata z oblasti logistiky. Program i přihlášky jsou k dispozici zde.

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.