Klub absolventů - ALUMNI

Diplomem to u nás nekončí!

Rádi vzpomínáte na svá studentská léta na ŠKODA AUTO Vysoké škole? Chcete zůstat v kontaktu s Vaši alma mater i po absolvování Vašeho studia u nás? Účastnit se akcí, které ŠKODA AUTO Vysoká škola pořádá? I my bychom rádi věděli, jak se Vám po absolvování studia daří!

Registrujte se v našem Alumni klubu!

Proč se registrovat

Po registraci v Klubu absolventů budete pravidelně informováni o dění ve škole přes pravidelný měsíční newsletter, budeme Vám zasílat pozvánky na kulturní, společenské i sportovní zajímavé akce! I po ukončení školy se můžete účastnit akcí, díky kterým se můžete dále kariérně, odborně i osobně rozvíjet či setkávat se se známými a přáteli, které jste během studia poznali!Pokud máte zájem stát se členy Alumni Kubu ŠKODA AUTO Vysoké školy, máte možnost se zde zaregistrovat. Registrace probíhá v AIS, přihlášení do systému bude možné pouze pod vaším dřívějším studijním ID.

Nepamatujete si své ID? Kontaktujte Klub absolventů na mailové adrese alumni@is.savs.cz ! Na tuto adresu můžete posílat také své další dotazy či podněty k fungování Klubu Alumni či změnit svůj e-mail, na který Vám budeme informace zasílat.


Představujeme absolventy Díky naší nové rubrice Představujeme naše absolventi si můžete přečíst příběhy našich absolventů a dozvědět se více o tom, kam se po ukončení studií vydali, jakým profesním i osobním výzvám nyní čelí a jak sami vzpomínají na studia na naší škole! Inspirujte se jejich příběhy! A budeme rádi, pokud se s námi o Váš příběh také podělíte.

Ing. Ivan Vaněk

Z Mladé Boleslavi pochází náš absolvent Ing. Ivan Vaněk, který své uplatnění našel u britského výrobce luxusních automobilů – Bentley Motors Ltd, společnosti, u které ještě jako student ŠKODA AUTO Vysoké školy absolvoval svou půlroční zahraniční pracovní stáž.

Možnost vycestovat do zahraničí během studia mu, jak říká, otevřela nejenom oči, ale také dveře k budoucímu pracovnímu uplatnění.

přečtěte si celý rozhovor

Ing. Michal Maruška

Jako koordinátor na oddělení Connected Car a Infotainment nyní pracuje náš absolvent Michal Maruška.Techniky měl v praxi dostatek. Ke své práci a k dalšímu kariérnímu růstu však potřeboval více manažersky zaměřený obor.
Pro studium si proto zvolil bakalářský i navazující magisterský obor Podniková ekonomika a management provozu, který obě oblasti kombinuje ideálním způsobem.

přečtěte si celý rozhovor

 

 

absolventka Bc. Michala Fořtová

Bc. Michala Fořtová

V kombinované formě u nás bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu studovala Bc. Michala Fořtová. Jak říká, ŠKODA AUTO Vysokou školu si vybrala zejména pro svůj zájem o auta.  

Rozhodujícím faktorem však pro ni byla možnost studia v kombinované formě a skvělé zázemí moderní školy, srovnatelné se zahraničními školami...

přečtěte si celý rozhovor 

 

Ing. Ondřej Stejskal

Ondřej, absolvent našeho bakalářského oboru Podniková ekonomika a finanční management a navazujícího magisterského oboru Globální podnikání a finančí řízení, našel své uplatnění ve ŠKODA AUTO.
I on neváhal a během studia využil mnoha výjezdů do zahraničí. A jak vzpomíná na své studium u nás i na zahraniční stáže, které absolvoval ?

přečtěte si celý rozhovor

 

 

absolventka Ing. Anna Dolejší

Ing. Anna Dolejší

Anna u nás vystudovala nejenom bakalářský obor Podniková ekonomika a management obchodu, ale také navazující magisterský obor Globální podnikání a marketing.
Během studia Na ŠKODA AUTO Vysoké škole se stihla několikrát podívat do světa – za studiem do Vídně a na praxi do německého AUDI a do čínského FAW. V současné době pracuje na oddělení Product & Price, Region China & Hongkong v německém AUDI AG...

přečtěte si celý rozhovor

 

 

 

ŠKODA AUTO Vysoká škola

Career day ŠKODA AUTO Vysoké školy

Boleslavský Majáles - 13. května 2017

Po dvou letech ticha chystají pořadatelé Boleslavského Majálesu malou revoluci. Ano, přijde opravdový humbuk, jak se na správné studentské májové slavnosti sluší a patří. ŠKODA AUTO Vysoká škola v Mladé Boleslavi se v letošním roce poprvé jako vzdělávací institut ve spolupráci s DWD.cz ujme organizace tradiční májové slavnosti oblíbené zejména mezi studenty vysokých škol a věřte, že to bude stát za to!