Kontakty

Adresa školy

 
 

ŠKODA  AUTO VYSOKÁ ŠKOLA o.p.s. 
Na Karmeli 1457
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

E-mail: info@is.savs.cz



Vedení školy


REKTOR
doc. Ing. Pavel Mertlík, CSc. 
E-mail: Pavel.Mertlik@savs.cz

 

KVESTOR

Ing. Jan Dušek
E-mail: Jan.Dusek@savs.cz

PROREKTOR PRO STUDIJNÍ ZÁLEŽITOSTI
Mgr. Petr Šulc
E-mail: Petr.Sulc@savs.cz
 

PROREKTOR PRO VĚDU, VÝZKUM
A ROZVOJ STUDIJNÍCH PROGRAMŮ
doc. Ing. Stanislav Šaroch, Ph.D.
E-mail: Stanislav.Saroch@savs.cz

 

PROREKTORKA PRO ZAHRANIČNÍ VZTAHY

Mgr. Lenka Stejskalová, MBA
E-mail: Lenka.Stejskalova@savs.cz

Vzdělávací prostory



Vzdělávací centrum Na Karmeli
Na Karmeli 1457
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika

Tel. recepce: 326 823 071




Administrativa

SEKRETARIÁT
Mgr. Lucie Pekárnová
Telefon: 326 823 024

E-mail: lucie.pekarnova@savs.cz

STUDIJNÍ ODDĚLENÍ
tel.: 326 823 040

 

Ing. Zuzana Hejhalová
Vedoucí studijního oddělení
Telefon:730 803 127
E-mail: Zuzana.Hejhalova@savs.cz

Jana Šťastná
Telefon: 730 803 124
E-mail: Jana.Stastna@savs.cz

Ing. Lucie Bydžovská
Telefon: 730 803 152
E-mail:Lucie.Bydzovska3@savs.cz

Mgr. Alena Bednárová                     Telefon: 730 803 125                       E-mail: ext.alena.bednarova1@savs.cz


ZAHRANIČNÍ ODDĚLENÍ
Anastasia Akinina
program ERASMUS
Telefon: 326 823 003

Mobil: 730 803 147
E-mail: anastasia.akinina@savs.cz

MARKETING, PRODEJ A PR

Mgr. Martina Vulcová
Telefon: 730 803 112
E-mail: martina.vulcova@savs.cz

PERSONALISTIKA

Ing. Veronika Lochmanová
Telefon: 730 803 111
E-mail: veronika.lochmanova@savs.cz

Ing. Tomáš Stárek
Telefon: 730 803 146
E-mail: tomas.starek@savs.cz

 

Fakturační údaje



IČ: 29142890
DIČ: CZ29142890

BANKOVNÍ SPOJENÍ:
Č.BÚ CZK: 2108726654/2700
IBAN: CZ80 2700 0000 0021 0872 6654 Č.BÚ EUR: 2108726662/2700
IBAN: CZ58 2700 0000 0021 0872 6662
SWIFT: BACXCZPP

 

Knihovna



 

tel.: 326 823 060

 

knihovna@savs.cz

 

Ing. Alena Halířová
vedoucí knihovny
E-mail: Alena.Halirova@savs.cz
 
Mgr. Renata Hloušková
E-mail: Renata.Hlouskova@savs.cz
 
Zuzana Preňková
E-mail: Zuzana.Prenkova@savs.cz