Co nás čeká
Nadcházející akce21.3. 2018 ŠAVŠ Drive!

Srdečně vás zveme na historicky první studentskou konferenci ŠAVŠ Drive!, která se koná 21.3.2018 v prostorách Vzdělávacího centra Na Karmeli (místnost C110) od 14:00 do 18:00. ŠAVŠ Drive! je událost, která vám dodá motivaci, přinese nové nápady a představí velkou spoustu zajímavých a úspěšných lidí. Program si můžete prohlédnout zde.

ISW_co_nas_ceka 19.-23.3. 2018 International Week

ŠKODA AUTO Vysoká škola hostí v týdnu od 19. do 23. 3. International Week na téma Automobilový průmysl v 21. století. Program celého týdne najdete zde.

21.3. 2018 Career day

Setkejte se ze zástupci našich parterských společností a zjistěte více o možnostech praxí a absolventských pozic. Více o programu dne již brzy.

 

4. 4. 2018 Den s technickými pohádkami

Martin Sodomka, autor dětských technických pohádek, vám v rámci akce společně s hrdiny svých knih přiblíží, jak si postavit vlastní automobil nebo motorku. Akce je určena pro základní školy, od 11.30 do 12.30 je připraven otevřený blok pro veřejnost. Více informací již brzy.

 

4.4. 2018 Cambridge day

Přijďte si vyzkoušet, jak probíhají Cambridgské zkoušky, nebo si poslechnout přednášku Mgr. Zuzany Mičkové z jazykové školy Lingua Centrum Olomouc. Program probíhá od 10:00 do 15:30 a rozpis přednášek najdete zde.

 

10. 4. 2018 Connectivity day

Přijďte se podívat na novinky ze světa konektivity ŠKODA AUTO! Specialisté ze ŠKODA AUTO Vám v rámci své přednášky poví, jaké vymoženosti ŠKODA AUTO aktuálně v oblasti konektivity nabízí. Na vlastní oči se pak na demostrátorech budete mci přesvědčit, jak probíhá testování. Chybět nebude ani testovací vůz ŠKODA AUTO. Více informací již brzy.

14.4. 2018 Den otevřených dveří

Dozvědět se více o našich studijních oborech, praxi během studia i dalších možnostech během studia a setkat se se studenty i vyučujícími naší školy můžete na dni otevřených dveří! Prezentace o studiu na ŠKODA AUTO Vysoké škole začíná v 10.00. Více informací o programu naleznete ZDECareer Day - příležitost na dosah ruky - 21. 3. 2018


Buďte neustále v kontaktu s praxí – setkávejte se pravidelně s našimi partnery!

Pro studenty a absolventy ŠKODA AUTO Vysoké školy pořádáme pravidelně každý rok přímo v Atriu školy den s firemními partnery. V rámci Career Day se studenti mohou setkat se zástupci firem přímo v prostorách naší školy, informovat se o možnostech praxí během studia či o absolvování po ukončení studia, poslechnout si prezentace jednotlivých partnerů nebo se zúčastnit zajímavých workshopů, které jim pomohou při hledání vhodné pracovní stáže či absolventské pozice.

V roce 2015 se Career Day zúčastnilo 13 společností , v roce 2016 17 společností a v roce 2017 15 společností.
Vyzkoušet si výběrové řízení očima personalisty a zjistit, jak personalista uchazeče hodnotí, mohli studenti zjistit na workshopu s názvem „Recruiterské finty aneb co vám na pohovoru neřeknou. Návod, jak uspět na pohovoru.“ zástupců společnosti EY.
Partneři se studentům prezentují přímo v prostorách ŠKODA AUTO Vysoké školy.
Pro studenty jsou připraveny zajímavé prezentace jednotlivých partnerů.
Víte, jakou máte osobní značku a jak ji využít na trhu práce? Nevíte, co znamená assessment centrum a jak se prosadit mezi kandidáty? Že výběrových řízení není potřeba se bát, studentům ukázal workshop „Jak nedostat padáka dřív než pracovní nabídku“ PwC!
Jak se umět na trhu práce prodat, jak správně sestavit své CV či vlastní prezentaci na výběrovém řízení studenty naučil workshop „Jak se umět prodat“ kolegů ze ŠKODA AUTO!


Workshopy pro studenty v roce 2017:

Hönigsberg&Düvel - Pohovor na nečisto - jak uspět na první dobrou

15.00 - 15.20 Pohovor na nečisto – jaké jsou nejčastější chyby při pohovoru a na co byste si měli dát pozor? Ukázka best practices na ukázkovém pohovoru. - kapacita 25 osob (jen v jedné učebně)
15.20 – dále       Přijďte si vyzkoušet pohovor na nečisto. Získejte zpětnou vazbu na Vaši sebeprezentaci při pohovoru a rady od ostříleného personalisty! Je nutné se přihlásit na konkrétní čas a společně s přihláškou zaslat i své aktuální CV nebo ho přinést s sebou. (souběžně po 20 minutách ve 2 učebnách)


délka workshopu: 20 minut (společná část pro všechny) + 20 minut individuální pohovory
kapacita: 20 studentů

EY - Testy na nečisto


Cesta do EY není dlouhá. Musíme si však u každého kandidáta ověřit, jak rozumí číslům a umí pracovat s informacemi. Důležitá je pro nás také týmovost a motivace. Zajímají nás prostě schopnosti, které jsou pro práci v EY potřeba. Chceš si zkusit numerický test, case study zaměřenou na Automotive a pohovor s kolegy z týmu Advisory? Přijď na náš workshop.

délka workshopu: 120 minut
kapacita: 20 studentůPřihlaste se na Career Day

Registrace pro studenty: na nabízené workshopy se můžete registrovat u Daniela Svobody na e-mailu: ext.daniel.svoboda@savs.cz.
Registrace pro firmy: pro více informací Hanu Loskot, Dis. na e-mailu hana.loskot@savs.cz. Registrace pro rok 2018 je již uzavřena.Akce, které již proběhly


6. 3. 2018 Porsche day

13. 5. 2017 Boleslavský Majáles