Parkování

ŠKODA AUTO Vysoká škola se nachází ve velmi příjemné oblasti historického centra Mladé Boleslavi, kde bohužel nemá k dispozici vlastní parkovací kapacity pro studenty a zaměstnance školy. V blízkém okolí se však nachází tyto parkovací kapacity:

Parkování v Mladé Boleslavi

Parkovací dům Jaselská

Parkovací dům je dvoupatrový, vjezd do spodního patra je z ulice Jaselská (od budovy Úřadu práce a ČSSZ), vjezd do horního patra je z ulice Tovačovského.

Vzdálenost od školy: cca 140 metrů (2 min. chůze)
Cena: 1. hodina 10 Kč, každá další hodina 15 Kč

Parkovací dům Militká

Vzdálenost od školy: 500 metrů (7 min. chůze)
Cena: 1. hodina zdarma, 2. hodina 10 Kč, každá další hodiny 10 Kč

Parkování v ulici Ptácká

Po zaparkování v ulici Ptácká, jděte na sever po ulici Ptácká k výtahu, který se nachází cca 240 metrů od parkoviště. Výtahem vyjeďte do prvního patra, následně odbočte doprava směrem Na Karmeli, odbočte doleva do ulice Vodkova, po 140 metrech pokračujte rovně směrem k ulici Na Karmeli.

Vzdálenost od školy: cca 140 metrů (2 min. chůze)
Cena: 10 Kč/den

Parkování v Praze

PARKOVÁNÍ V ULICI DUNOVICKÁ

Upozorňujeme studenty, že parkování kolem budovy VŠE slouží pouze zaměstnancům školy a je pokutováno policií. Studenti i ostatní návštěvníci školy mohou parkovat zdarma na parkovišti v ulici Dunovická. Příjezd z ulice U Kunratického lesa.

Vzdálenost od školy: cca 2 minuty chůze
Cena: zdarma