AIMTEC a. s.

AIMTEC a. s.

AIMTEC je úspěšná společnost se sídlem v České republice. Naše působnost není ani zdaleka omezena na tuzemský trh, více než polovinu obratu vytváříme prací pro zahraniční klienty. Již téměř 20 let nalézáme a zavádíme optimální řešení, díky kterým jsou naši zákazníci konkurenceschopnější, bohatší a efektivnější. Na základě zkušeností získaných realizací náročných projektů jsme se postupně stali lídrem v České republice v oblasti informačních technologií jak pro automobilový průmysl, tak pro výrobní, logistické a distribuční firmy. Máme vysoké ambice. Rádi překonáváme limity, objevujeme nové cesty a posouváme hranice využití IT systémů. Nezůstáváme na místě - neustále se vyvíjíme a zlepšujeme ve všem, co děláme.
Mezi hlavní produkty a služby společnosti AIMTEC patří: poradenství, konzultace, procesní optimalizace, systémová integrace, implementace podnikového informačního systému SAP, logistického řešení DCIx, pokročilého systému pro plánování a řízení výroby a nastavení elektronické výměny dat EDI.
AIMTEC spolupracuje s nejlepšími v oboru. Je obchodním partnerem SAP, IBM, Axway a Microsoft a člen řady profesních sdružení, mezi jinými například organizace Odette v automobilovém průmyslu nebo GS1. Je také držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001:2008.
 
Kariéra u společnosti Aimtec
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.