alevia

alevia

Společnost alevia se dlouhodobě věnuje především vzdělávací činnosti v oblasti výzkumu, vývoje a inovací. Poskytujeme na českém trhu unikátní komplexní vzdělávací program ve výzkumu, vývoji a inovacích, pravidelné workshopy zaměřené na právní rámec VVI a také letní školu s různým zaměřením (právní rámec VVI, veřejné vysoké školy atd.).


Kromě vzdělávacích aktivit se věnujeme také zpracování analýz a studií v oblasti vzdělávání, vzdělávací politiky, výzkumu a vývoje a rozvoje lidských zdrojů. Portfolio našich činností doplňuje moderování a facilitace nejrůznější akcí a odborné překlady z/do angličtiny a němčiny zejména v technických oblastech. Od roku 2016 jsme jedním ze strategických partnerů portálu Vědavýzkum.cz, který poskytuje nezávislé informace o výzkumu, vývoji a vědní politice v České republice.


http://www.alevia.cz/

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.