Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o

Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o.

Společnost Hönigsberg & Düvel Datentechnik Czech s.r.o. je dceřinou společností skupiny H&D International Group.  Hlavní pole působnosti H&D International Group zůstává v Německu, ale pobočky najdete i v České republice, USA či Polsku.

V České republice poskytujeme IT řešení šitá na míru již od roku 2007!  Ačkoliv naše první kroky byly zejména v automotive projektech, nyní nabízíme a realizujeme své projekty v rozlišných oblastech lidské činnosti. Naše řešení pomáhají nejen nadnárodním koncernům, ale taktéž menším a středním společnostem.

 

Naše vize a mise je být hrdou společností, ve které jsme všichni partnery, a společně rozvíjíme obchodní aktivity a zájmy našich zákazníků. S potěšením pomáháme našim zákazníkům dosáhnout jejich cílů prostřednictvím našich služeb a IT řešení.

 

Portfolio:


• Vývoj mobilních a webových aplikací
• Car Connectivity
• Nástroje a simulátory pro testování infotaimentu vozu
• PLM PDM Systémy
• Machine Vision
• Služby, konzultace, projektové vedení


Další informace o společnosti a portfoliu naleznete na stránkách www.hud.cz

Kariéra


Zajímají Vás nové technologie, vývoj aplikací a softwaru nebo efektivní výrobní informační systémy? Máte technické vzdělání a zkušenosti z oblasti IT? Pak do našeho týmu hledáme právě Vás!
Ačkoliv se pohybujeme v oblasti IT, máme i řadu pozic, kde není nezbytná odborná znalost této oblasti. Stačí nám Váš zájem o tuto oblast a ochota se dále vzdělávat.


Pro informace o aktuálně otevřených pozicích, navštivte naše kariérní stránky https://www.hud.cz/kariera/

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.