Hypera

​Společnost Hypera byla založena v roce 2004  jako společnost zabývající se poradenskou činností a řízením projektů. Během své 13ti-leté existence se Hypera stala moderní společností nabízející svým partnerům   a zákazníkům řadu progresívních a efektivních řešení. 

Hlavní činností jsou aplikovatelné projekty a poradenství ve dvou divizích  :
Hypera Logistics Solutions – zaměření na logistiku a dodavatelské  řetězce především pro automobilový průmysl a hi-tech obory.Mezi typické okruhy činností  patří  Logistické audity, Optimalizace nákladů a procesů, Technické specifikace  i vyhodnocovací  metodika  tendrů , Návrhy řešení distribučních systémů , Implementace  nových  a satelitních technologií  a  Krizová řešení logistických procesů.


Hypera Aviation Solutions  -  se  věnuje oboru  letectví,  nabízí řešení pro  letiště , heliporty a  provozovatele letadel a vrtulníků.  Poskytuje také  služby integrátora pro realizace letištních a odbavovacích  systémů . Novým zaměřením  je  využití  GNSS  (Global Navigation Satellite Systems ) pro  efektivní  provoz a  navigaci.   
    

Bližší informace na   www.hypera.cz
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.