MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o.

MAHLE Behr

 

Společnost MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o., významný dodavatel do automobilového průmyslu, existuje v Mnichově Hradišti od roku 2000. Díky vysoké kvalitě svých výrobků se firma MAHLE Behr Mnichovo Hradiště řadí k důležitým podnikům v rámci skupiny MAHLE.

 

Společnost MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s předpokladem růstu a vzhledem k velikosti podniku se významně podílí na tvorbě HDP ve Středočeském kraji.

Výrobní program

 

■ Plastové díly, klimatizace                                           ■ Výparníky, chladící moduly

 

Utváření budoucnosti inovačními silami
Jako přední globální partner na poli vývoje pro automobilový a motorový průmysl nabízí MAHLE jedinečný systém kompetencí v oblastech motorových systemů, filtrace, elektroinstalace / mechatroniky, a termálního řízení. V těchto odvětvích patří skupina MAHLE celosvětově mezi tři největší dodavatele pro mobilní aplikace.
V originálních průmyslových zařízeních, MAHLE poskytuje technologicky inovativní řešení pro automotive, užitková vozidla, stroje, a další průmyslové aplikace.

 

Obchodní jednotka Aftermarket poskytuje na trhu nezávislých dílů produkty Mahle v kvalitě OE.
Lokální zastoupení má MAHLE na všech hlavních světových trzích.
S 65 000 zaměstnanci na 140 výrobních místech 10 výzkumných a vývojových centrech tvoří MAHLE obrat 10 miliard Euro. V Deseti hlavních výzkumných a vývojových centrech v Německu, Velké Británii, USA, Brazílii, Japonsku, Čína a Indie, pracuje více než 4500 vývojových inženýrů a techniků na konceptech orientovaných na budoucnost, modernizaci výrobků a nových systémů.

 

Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.