Rohde & Schwarz

Koncern Rohde & Schwarz patří ke světové špičce v oblastech bezdrátové komunikace a měřicí a vysílací techniky. Málokdo ví, že na našich přístrojích byl testován nebo vyvíjen každý druhý mobilní telefon na světě, nebo že našimi komunikačními přístroji je vybavena většina velkých evropských letišť. Německá rodinná firma má sídlo v Mnichově a je zastoupena ve více jak 70 zemích po celém světě. V jihočeském Vimperku působí firma Rohde & Schwarz od roku 2001 a patří k nejdůležitějším a největším zaměstnava-telům regionu. V současné době má více jak 700 zaměstnanců a neustále roste.

 

Chcete se stát součástí našeho týmu? Otevřené dveře u nás mají lidé se zkušenostmi, absolventi i studenti. Hledáme nejen absolventy elektro oborů, ale i odborníky na kvalitu, obchod či logistiku. Samozřejmostí je možnost odborných stáží či praktik.

 

 

Více informací a online žádosti naleznete na našich nových kariérních stránkách www.career.rohde-schwarz.cz.

Vše potřebné rádi sdělíme i na emailu personal.vimperk@rohde-schwarz.com

 

 

Těšíme se na Vás! Těšíme se na Vás!
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.