Pohledem studentů

Evgenii svou povinnou praxi absolvoval ve slovenské firmě Treves – Slovakia s.r.o. Nezůstal však pouze na Slovensku – díky služebním cestám navštívil také španělskou Barcelonu či ruský Petrohrad. Pracovní náplň praxe tak byla bezpochyby velmi pestrá…
​Ještě jste pro následující semestr nenašli tu správnou povinnou praxi? Nechte se inspirovat příběhem našeho studenta Davida Brancuzského, který minulý semestr strávil svou půlroční povinnou praxi na oddělení Závodové kvality v libáňském závodě naší partnerské firmy Magna Exteriors & Interiors.
Pavel se nyní jistě v rámci koncernu VW neztratí! Zkušenost s velkými i středními projekty v Bentley se jistě v jeho CV bude krásně vyjímat.

Kdybych měla zhodnotit svůj pobyt v Aténách jedním slovem, mohla bych použít slova jako úžasný, nezapomenutelný. Nejen, že jsem se setkala se skvělými a přátelskými lidmi z velké části světa, ale také jsem poznala osobitou kulturu.

Mým každodenním úkolem bylo vyjednávat slevy s dodavateli a zajišťovat plynulý tok objednávek v interním systému Workflow.

One of the main reasons why I decided  on Škoda Auto University was the possibility for extensive internships, not only at Škoda Auto a.s. but also abroad with companies such as VW, Audi, Seat and Bentley.

Naše škola nabízí mnoho možností pro výměnný zahraniční pobyt - vybrat si ze široké škály nabízených zemí tak nebylo vůbec jednoduché. Má volba nakonec padla na FH Oberösterreich Steyr v Rakousku.

V období 10. 2. 2014 až 25. 7. 2014 jsem měla příležitost být součástí oddělení nákupu ve společnosti Bentley Motors Ltd. se sídlem v Crewe – malém městě, které se nachází v severozápadní části Velké Británie.

Pobyt v Bentley bych každému vřele doporučila, protože je to jedinečná možnost jak vyzkoušet znalosti ze školy v praxi a šest měsíců je dostatečná doba na to, aby člověk zjistil, jak procesy v rámci nákupního oddělení skutečně fungují.
Obrovskou zkušeností pro mne byla možnost osamostatnit se v cizí zemi, používat pro komunikaci denně cizí jazyky a v neposlední řadě získání mnoha přátel a kontaktů z celé Evropy.

RSS