Pohledem studentů

​Pětitýdenní program přivádí z celého světa dohromady studenty, mladé profesionály a podnikatele z různých odvětví. Ti se během kurzů, panelových diskuzí, exkurzí podniků a organizací, debat, konzultačních projektů, prezentací zemí, výletů do New York City a Washington, D. C. a kulturních událostí učí dovednosti a poznávají náhledy, které jsou potřebné k tomu, aby se člověk stal úspěšným leaderem.
​Mohu potvrdit, že výjezdy do zahraničí jsou pro formování samostatnosti, nabytí nových zkušeností a poznání fajn lidí skvělou příležitostí, kterou by měli mladí lidé využívat.
Do italského přístavního městečka Ancony se v rámci svého výměnného studijního pobytu vydala naše studentka Veronika Brzková. Při organizaci pobytu jí byla velmi nápomocna tamní studentská organizace, která jí pomohla se lépe v cizím prostředí adaptovat.
Do Bentley ročně posíláme až 15 studentů – možná tak v příštím roce vycestujete právě vy! Chcete se o praxi v této luxusní automobilce dozvědět více? Na podzim pro vás chystáme další Bentley Days, kde Vám povíme více!
Ještě jste nenalezli tu správnou povinnou praxi pro následující semestr? Praxi můžete nalézt třeba také přes náš informační systém AIS, stejně jako naše studentka Iva Kvardová, která svou povinnou praxi strávila na oddělení Prodeje a marketingu v Gran Hotelu Son Net na Baleárských ostrovech.
​David Řeháček si během pobytu vyzkoušel nejenom odlišný systém výuky, ale také si procvičil angličtinu, naučil se pohybovat v mezinárodním prostředí a díky cestování poznal severskou kulturu.
Pro Annu byla praxe v Bentley jen začátkem její pracovní kariéry. Ihned po návratu do Čech se pustila do další pracovní stáže, tentokrát na oddělení logistiky ve ŠKODA AUTO…
Evgenii svou povinnou praxi absolvoval ve slovenské firmě Treves – Slovakia s.r.o. Nezůstal však pouze na Slovensku – díky služebním cestám navštívil také španělskou Barcelonu či ruský Petrohrad. Pracovní náplň praxe tak byla bezpochyby velmi pestrá…
​Ještě jste pro následující semestr nenašli tu správnou povinnou praxi? Nechte se inspirovat příběhem našeho studenta Davida Brancuzského, který minulý semestr strávil svou půlroční povinnou praxi na oddělení Závodové kvality v libáňském závodě naší partnerské firmy Magna Exteriors & Interiors.
Pavel se nyní jistě v rámci koncernu VW neztratí! Zkušenost s velkými i středními projekty v Bentley se jistě v jeho CV bude krásně vyjímat.

RSS