Pohledem studentů

​Svůj Erasmus jsem strávil v norském přímořském městě Ålesund.
Svoji praxi v rámci studia na ŠKODA AUTO Vysoké škole můžete strávit nejen v Evropě, ale i v koncernových závodech po celém světě. Například Martina Bartošová strávila celý zimní semestr ve ŠKODA AUTO India Pvt. Ltd. Přečtěte si její příběh.
 
Své zkušenosti ze zahraničních pobytů, tentokrát v angličtině, přináší studenti navazujícího magisterského programu Bc. Tereza Siebertová, Bc. Tomáš Holub a Bc. Petr Rolák. 
​Ano, i v Turecku lze nasbírat zkušenosti během studijního pobytu v rámci programu Erasmus. Své postřehy a zkušenosti přináší student Ondřej Kopečný.
V rámci programu Erasmus studoval David Řežábek na FH Wien University of Applied Sciences v Rakousku a o svém působení se nyní podělil prostřednictvím našich stránek. ​
​Mezi studenty, kteří se vracejí zpátky do Mladé Boleslavi ze zahraničního studijního pobytu, patří Lucie Dědečková. Zážitky z Rakouska popisuje v následujících řádcích.
​Mezi oblíbená místa výjezdů studentů ŠKODA AUTO Vysoké školy na povinnou i dobrovolnou praxi patří Bentley Motors Ltd. v anglickém městě Crewe.
​Studenti se pomalu vracejí ze zahraničních pobytů, kde měli možnost nejen studovat, ale také pracovat. Ze svých cest napsali zajímavé články, které budeme postupně zveřejňovat.
​Student 3. ročníku bakalářského studia Pavel Srovnal v současné době tráví povinnou praxi ve ŠKODA AUTO UK. O své dojmy se podělil v krátkém článku.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola otevírá každoročně kurz českého jazyka a kultury pro cizince, aby se studenti po jeho absolvování mohli přihlásit na české vysoké školy.

RSS