Pohledem studentů

​Dostat se na praxi v zahraničí pro mě bylo velkou motivací již od samotného začátku studia.
​Jeden z našich studentů Denys Sliusarenko strávil 6 měsíců na pracovní stáži v Bentley. V následujích řádcích popisuje své zážitky.
​Jako hlavní důvod, proč jsem přišel studovat na ŠKODA AUTO Vysokou školu byla vidina získání odborné praxe ve ŠKODA AUTO při studiu vysoké školy.
​Na ŠKODA AUTO VYSOKOU ŠKOLU o.p.s. i v letošním roce dorazila řada ERASMUS studentů na zimní semestr 2013/2014.
​Svůj Erasmus jsem strávil v norském přímořském městě Ålesund.
Svoji praxi v rámci studia na ŠKODA AUTO Vysoké škole můžete strávit nejen v Evropě, ale i v koncernových závodech po celém světě. Například Martina Bartošová strávila celý zimní semestr ve ŠKODA AUTO India Pvt. Ltd. Přečtěte si její příběh.
 
Své zkušenosti ze zahraničních pobytů, tentokrát v angličtině, přináší studenti navazujícího magisterského programu Bc. Tereza Siebertová, Bc. Tomáš Holub a Bc. Petr Rolák. 
​Ano, i v Turecku lze nasbírat zkušenosti během studijního pobytu v rámci programu Erasmus. Své postřehy a zkušenosti přináší student Ondřej Kopečný.
V rámci programu Erasmus studoval David Řežábek na FH Wien University of Applied Sciences v Rakousku a o svém působení se nyní podělil prostřednictvím našich stránek. ​
​Mezi studenty, kteří se vracejí zpátky do Mladé Boleslavi ze zahraničního studijního pobytu, patří Lucie Dědečková. Zážitky z Rakouska popisuje v následujících řádcích.

RSS