Pohledem studentů

Jeden z mnoha benefitů, který přináší program ERASMUS, je internacionalizace studijního prostředí. Máme proto možnost se dnes a denně setkávat s mnoha kulturami, vzájemně se poznávat, objevovat a učit se od sebe. A jak se na svůj pobyt dívá Felix Böttner, který u nás studoval v zimním semestru 2013/2014? Posuďte sami…
Využil jsem své dosavadní znalosti, získal jsem bohatší přehled o podnikání v oblasti informačních technologií, dokázal jsem spojit teorii ze základů managementu a projektového řízení s praxí a získat tak cenné dovednosti.
​Student 1. ročníku magisterského studia Vít Pečínka se s námi podělil o své zkušenosti ze svého studijního pobytu ve Finsku.
Když přišla nabídka na pětiměsíční praxi u ŠKODA AUTO Deutschland GmbH, neváhal jsem a nabídku ihned přijal.
​V rámci pobytu jsem si uvědomil, že jsme si stále s Rakušany v mnoha ohledech mentalitou i názory podobní.
​Dostat se na praxi v zahraničí pro mě bylo velkou motivací již od samotného začátku studia.
​Jeden z našich studentů Denys Sliusarenko strávil 6 měsíců na pracovní stáži v Bentley. V následujích řádcích popisuje své zážitky.
​Jako hlavní důvod, proč jsem přišel studovat na ŠKODA AUTO Vysokou školu byla vidina získání odborné praxe ve ŠKODA AUTO při studiu vysoké školy.
​Na ŠKODA AUTO VYSOKOU ŠKOLU o.p.s. i v letošním roce dorazila řada ERASMUS studentů na zimní semestr 2013/2014.
​Svůj Erasmus jsem strávil v norském přímořském městě Ålesund.

RSS
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.