Pohledem studentů

​Student 3. ročníku bakalářského studia Pavel Srovnal v současné době tráví povinnou praxi ve ŠKODA AUTO UK. O své dojmy se podělil v krátkém článku.
​ŠKODA AUTO Vysoká škola otevírá každoročně kurz českého jazyka a kultury pro cizince, aby se studenti po jeho absolvování mohli přihlásit na české vysoké školy.
​Studentka Jana Baková strávila praxi v oddělení ŠKODA Marketing u Volkswagen-Audi, S.A., který je španělským importérem ŠKODA AUTO se sídlem v Barceloně.
​Mezi další studenty, kteří vyjeli na studijní pobyt do zahraničí, patří Martin Dolejší, který se podíval do Finska a chce se s námi podělit o své zážitky.
​Ve dnech 7. až 12. listopadu 2011 jsme se jako skupina pokročilých němčinářů zúčastnili týdenního pobytu v německém Münsteru.
​ŠKODA AUTO Vysokou školu studuje i několik cizinců v navazujícím magisterském programu. Vyučování v tomto programu probíhá v anglickém jazyce.
​Lukáš Müller vystudoval na ŠAVŠ Podnikovou ekonomiku a management obchodu v bakalářském stupni studia a následně obor Globální podnikání a marketing v navazujícím magisterském studiu. 
​Absolvent ŠKODA AUTO Vysoké školy Ing. Štěpán Lacina na škole studoval v letech 2003 až 2009 a na dotazy odpovídal  Danielu Suchánkovi.
​Zkušenosti studentky ŠKODA  AUTO Vysoké školy Anny Dolejší ze studia na Fachhochschule Wien a praxe u Audi AG v rámci programu Erasmus.

RSS