Výuka v Praze

Základní informace o výuce v Praze

Přihlásit se můžete do prezenční formy studia všech navazujících magisterských oborů a vybraných bakalářských oborů
Od zimního semestru 2018/2019 otevíráme následující obory:

 

Bakalářské oboryNavazující magisterské obory
Podniková ekonomika a řízení lidských zdrojůGlobální podnikání a právo
Podniková ekonomika a finanční managementGlobální podnikání a finanční řízení podniku
Globální podnikání a marketing
Podniková ekonomika a management provozu


Výukové prostory v Praze:
Výuka od akademického roku 2018/2019 probíhá v nových prostorách ŠKODA AUTO Vysoké školy na adrese Ekonomická 957, Praha 4 (budova VŠE). Areál je dobře dostupný hromadnou dopravou:


1) ze stanice metra Chodov autobusem č. 177 do stanice Volha (5 minut)
2) ze stanice metra Opatov autobusem č. 177 také stanice Volha (4 minuty)


V okolí školy jsou také dostatečné možnosti parkování a kompletní zázemí výukových prostor, relaxační zóna, studijní oddělení, možnost zakoupit občerstvení nebo využít menzu.

 

Vybrané volitelné předměty navazujícího magisterského studia jsou vyučovány v moderních prostorách Unicorn College v Praze na Žižkově na základě Smlouvy o spolupráci mezi školami, která byla uzavřena 16. července 2015. Podpisem ji stvrdil člen představenstva společnosti ŠKODA AUTO a zároveň člen Správní rady ŠKODA AUTO Vysoké školy Bohdan Wojnar a majitel společnosti Unicorn Vladimír Kovář.


Lokalita Unicorn College je snadno dostupná prostřednictvím městské hromadné dopravy. Učebny jsou moderní a plně vybavené pro streamování videa a pořádání videokonferencí. Hlavní budova Unicorn College se nachází v bezprostřední blízkosti parku Parukářka, V Kapslovně 2767/2, Praha 3. Dostanete se sem například prostřednictvím metra A, kterým dojedete na stanici Flora. Odtud je to již jen 7 minut tramvají (10,11,16) na zastávku Biskupcova.


Unicorn College poskytuje kvalitní vzdělání od roku 2007. Je součástí skupiny Unicorn a využívá její bohaté zkušenosti s vývojem a provozem informačních systémů. Vzájemná spolupráce dovoluje sledovat nejnovější trendy a rozvíjet moderní řešení v oblasti ICT. Velký důraz je kladen na využití vědomostí v praxi.
Více informací o Unicorn College najdete na: www.unicorncollege.cz

Volitelný předmět Odborná praxe v navazujícím magisterském studiu!

Praxe v délce tří měsíců, během letního období mezi výukovou částí letního a zimního semestru, zvýší šanci na Vaše uplatnění na trhu práce! Obornou praxi je možné vykonávat nejenom ve ŠKODA AUTO či u jiných partnerských podniků školy v České republice, ale také u našich zahraničních partnerů a podporou programu Erasmus +. Vyberte si jednu z více než 35 partnerských univerzit nebo některou ze společností koncernu Volkswagen!

Proč studovat magistra právě u nás?

ŠAVŠ
ŠAVŠ
ŠAVŠ
ŠAVŠ
ŠAVŠ
ŠAVŠ
K benefitům studia patří také téměř stoprocentní šance vyjet na zahraniční mobilitu a to nejenom v rámci programu Erasmus +. ŠKODA AUTO Vysoká škola stále intenzivně pracuje na rozšíření sítě partnerských univerzit i podniků. Připravuje rovněž nové smlouvy o Double Degree programech, které by mohly zpříjemnit získání paralelních titulů z ČR a zahraničí.
Atraktivní zámořské studijní a praktikantské příležitosti, sponzorované ŠKODA AUTO Vysokou školou (prestižní program Globall Village na americké Lehigh University, studium na čínské Tongji University aj.), nabízíme přednostně studentům navazujícího magisterského studijního programu.
Pro absolventy, kteří ukončili bakalářské studium se studijním průměrem do 3,0, máme speciální stipendium ve výši 4000,- kč/semestr na navazující magisterské studium uskutečněné na ŠKODA AUTO Vysoké škole!
Společnost ŠKODA AUTO i další podnikoví partneři nabízejí soustavně končícím studentům našeho magisterského studia i našim čerstvým absolventům s inženýrským diplomem vysoce atraktivní pracovní pozice. Z nabídky si můžete vybírat třeba i vy!
S rozšiřující se nabídkou pracovních pozic pro studenty navazujícího magisterského studia zůstane samozřejmě zachována také možnost změnit formu studia z prezenční na kombinovanou nebo obráceně tak, abyste mohli pracovní nabídku akceptovat v rozsahu plného úvazku.
Po splnění uceleného okruhu shodně tematicky zaměřených volitelných předmětů získáte speciální certifikát. V Praze můžete získat certifikát ICT specialista!
Tento web používá k poskytování funkcí a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Více o podmínkách používání těchto stránek najdete zde.